Můj skotský hrdina

Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch | Jesuslecitona.org

...říjemná odpočinková kniha. ... Můj skotský hrdina ... Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch | Kniha na Alza.cz ... . 13,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Ošlehaný skotský horal Graeme myslí jen na jedno - postavit se proti hrůzostrašnému Angličanovi Lattimerovi a za odměnu získat dost peněz, aby mohl bezstarostně žít. Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Můj skotský hrdina Ošlehaný skotský horal Graeme myslí jen na jedno - postavit se proti hrůzostrašnému Angličanovi Lattimerovi a za odměnu získat dost peněz, aby mohl bezstarostně žít. Když ale jeho nezdární mladší bratři překročí ... Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch - Megaknihy.cz ... . Když ale jeho nezdární mladší bratři překročí všechny meze a unesou jednu mladou ženu na cestě k Lattimerovi, musí Graeme zasáhnout. Kupte knihu Můj skotský hrdina (Suzanne Enoch) s 29 % slevou za 212 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Elektronická kniha Můj skotský hrdina na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Můj skotský hrdina od ostatních uživatelů. ... Můj skotský hrdina Autor: Enoch, Suzanne Nakladatel: Baronet EAN: 9788026910404 ISBN: 978-80-269-1040-4 Originál: My One True Hig...

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Enoch
DIMENZE
11,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj skotský hrdina.pdf

POPIS

Ošlehaný skotský horal Graeme myslí jen na jedno – postavit se proti hrůzostrašnému Angličanovi Lattimerovi a za odměnu získat dost peněz, aby mohl bezstarostně žít. Když ale jeho nezdární mladší bratři překročí všechny meze a unesou jednu mladou ženu na cestě k Lattimerovi, musí Graeme zasáhnout. Nemůže dámu vrátit, aby se jeho příbuzní nedostali do nesnází. A když vám do klína spadne takhle krásná slečna, je těžké ji jen tak pustit… Marjorie by měla být vyděšená, když ji zajmou skotští lumpové, ale těžko žít v hrůze, když je váš věznitel ďábelsky hezký a představuje tak hříšné pokušení jako Graeme. Nemůže zůstat po jeho boku věčně – aťsi se jí při té představě rozbuší srdce sebevíc – ale Graeme má zřejmě jiné plány. Tenhle hříšný Skot ji chce svést a nemá v plánu přestat, dokud se neocitne v jeho náručí… navždy… Z cyklu Neobyčejní hrdinové (2)

Chcete si přečíst knihu?Můj skotský hrdina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Enoch. Číst Můj skotský hrdina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY