Stínidla

Stínidla - Maija a Anssi Hurme | Jesuslecitona.org

...la, kryty, clony pro svítidla. Okoukala se vám stínidla na vaší lampě či lustru? Můžete je jednoduše vyměnit ... Náhradní stínidla, širmy | RajSvitidel.cz ... . Máme pro vás k dispozici široký výběr stínidel z nejrůznějších materiálů. Stínidla jsou moderní, látková, skleněná i kovová. Podrobný návod, který Vás krok po kroku provede výrobou STÍNÍTKA. Je jen na Vás, jakou látkou si stínítko potáhnete! Sady na výrobu stínítek můžete pořídit n... FISCO - pergamenová stínidla. 24 likes. Zakázková výroba a opravy pergamenových stínidel. Vybírejte z 28 pr ... Stínidla na lampy | Osvětlenísvítidla.cz ... ... FISCO - pergamenová stínidla. 24 likes. Zakázková výroba a opravy pergamenových stínidel. Vybírejte z 28 produktů v kategorii stínidla. Nejlevněji od 149 Kč. 💰Chytrý nákup🛍z mnoha e-shopů na jednom místě. Zakázková výroba látkových stínidel a lamp. Rekonstrukce, opravy a výroba všech typů stolních, stojacích, závěsných, nástěnných i atypických lamp. Potahování různými materiály, vlastními nebo dodanými zákazníkem. Držák stínidla. Tento univerzální držák s kovovou koncovou průchodkou umožňuje propojení libovolné objímky E27 (plastová, keramická apod.) se závitem M10x1 se skleněným stínidlem a protažení elektrického kabelu. Doporučujeme kombinovat s našimi skleněnými stínidly a barevnými textilními kabely. Výbojky, LEDky, zářivky, stínidla, předřadníky atd. (350) Osvětlení Rostliny využívají světlo absorbované listovými pigmenty jako důležitý zdroj energie při fotochemických procesech....

INFORMACE

AUTOR
Maija a Anssi Hurme
DIMENZE
6,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Stínidla.pdf

POPIS

Kniha s velkou dávkou fantazie personifikuje stesk, který člověka sužuje poté, co někdo odejde, zmizí nebo zemře. Stesk nás pronásleduje, ubírá nám životní prostor a klade překážky. Tentýž stesk nás ale také dokáže chránit před příliš silným doléháním okolního světa a umí nám dělat společnost. Díky stesku po mamince otec s malou dcerkou navazují zvláštní rozhovor se smutkem. Nejprve v něm vidí spíš nezvaného hosta, s nímž se postupně seznamují, až nakonec pochopí, že je to host, který se k nim bude vracet a na kterého se můžou vlastně i těšit. Ilustrace jsou kouzelné a útěšné, mnohovrstevnaté i čitelné, plné drobných tajemství - a přitom jakoby důvěrně známé. Kniha získala v roce 2019 cenu od Společnosti pro švédskou literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Stínidla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maija a Anssi Hurme. Číst Stínidla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY