Staročeský okultní rádce

Staročeský okultní rádce - - | Jesuslecitona.org

...ní rádce od na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Tajemno, esoterika a věci mezi nebem a zemí lákají člověka od pradávna ... Staročeský okultní rádce - Snář, astrologie, telepatie ... ... . Proto již v dávných dobách vznikaly texty o tom, jak rozluštit význam snů, Kniha: Staročeský okultní rádce. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Staročeský okultní rádce. Výklad snů, čtení z ruky, telepatie - dejte si poradit! Člo ... Staročeský okultní rádce - Snář, astrologie, telepatie ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Staročeský okultní rádce. Výklad snů, čtení z ruky, telepatie - dejte si poradit! Člověk od staletí hledá pomocníky a příručky k pochopení světa kolem něho. Nezřídka se uchyluje k astrologii a věštectví, jakož i k výkladům snů. Ovšem poku...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Staročeský okultní rádce.pdf

POPIS

Člověk od staletí hledá pomocníky a příručky k pochopení světa kolem něho. Nezřídka se uchyluje k astrologii a věštectví, jakož i k výkladům snů. Ovšem pokud při tom zcela neopouští své křesťanské kořeny, vzniká jedinečný a diskutovatelný lektvar porozumění. Ve velkém rádci psaném archaickým jazykem nechybí například výklad snů a jejich symbolika, chiromantie, tedy čtení osudu z ruky, vliv planet na člověka nebo základy telepatie.

Chcete si přečíst knihu?Staročeský okultní rádce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Staročeský okultní rádce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY