Jak se co dělá… aneb co Čapek nenapsal

Jak se co dělá… aneb co Čapek nenapsal - Jan Žáček | Jesuslecitona.org

...la: Jak se co dělá (Karel Čapek) - Ve třech samostatných statích Čapek s laskavým humorem popisuje zákulisí tří oborů, které sám důvěrně poznal ... Olympia Jak se dělá...: aneb co Čapek nenapsal … cena od ... ... . Byl novinář a autor divadelních her, z nichž některé byly... Název: Jak se dělá... aneb co Čapek nenapsal. Autor: Jan Žáček. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Film, divadlo; ISBN: 978-80-7376-483-8. EAN: 9788073764838. Objednací kód: NA297748 Zboží ze stejné kategorie - Jak se dělá... aneb co Čapek nenapsal Encyklopedie Jiřího Suchého 10: Divadlo 1963-1969 Desátý ... Kniha Jak se dělá... aneb co Čapek nenapsal - Jan Žáček ... ... . Objednací kód: NA297748 Zboží ze stejné kategorie - Jak se dělá... aneb co Čapek nenapsal Encyklopedie Jiřího Suchého 10: Divadlo 1963-1969 Desátý svazek Encyklopedie Jiřího Suchého obsahuje scénické texty, uvedené na jeviště v ... Podtitul: aneb co Čapek nenapsa. Podobně jako Karel Čapek v knize se stejným titulem, ... co napsal Karel Čapek svoji knihu Jak se co dělá (v Olympii v roce 2010). Sám byl zkušený novinář, spisovatel, dramatik a několikrát se účastnil i natáčení filmů podle svých her. Dál se však již se svými zkušenostmi dostat nemohl ... Hledáte Jak se co dělá… aneb co Čapek nenapsal od Jan Žáček? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Už je to dlouho, co napsal Karel Čapek svoji knihu Jak se co dělá. Sám byl zkušený novinář, spisovatel, dramatik a několikrát se účastnil i natáčení filmů podle svých her. Dál se však již se svými zkušenostmi dostat nemohl, a tak na jeho práci nyní navazuje dlouholetý režisér, scénárista a dramaturg Jan Žáček ... Jak se co dělá..., aneb, Co Čapek nenapsal. Žáček, Jan. Vydání: Olympia 2019 ... Podobně jako Karel Čapek v knize se stejným titulem, nabízí i scénárista a režisér Jan Žáček své ryze osobní, odlehčené pohledy do zákulisí různých oborů umělecké tvorby, s nimiž měl co do činění. ... Už je to dlouho, co napsal Karel Čapek svoji knihu Jak se co dělá (v Olympii v roce 2010). Sám byl zkušený novinář, spisovatel, dramatik a několikrát se účastnil i natáčení filmů podle svých her. Dál se však již se svými zkušenostmi dostat nemohl, a tak na jeho práci nyní navazuje dlouholetý rež Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Jak se co dělá (Karel Čapek) - Jak se dělají noviny Už častěji, a vždycky se zvláštním okouzlením, jsem četl dobrodružné romány, které se začínají tím, že zadrnčí telefon na psacím stole (nebo v elegantním mládeneckém pokoji)... Jak se co dělá... aneb co Čapek nenapsal Žáček Jan. Kniha Jana Žáčka je souborem jeho vlastních zážitk...

INFORMACE

AUTOR
Jan Žáček
DIMENZE
6,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se co dělá… aneb co Čapek nenapsal.pdf

POPIS

Kniha Jana Žáčka je souborem jeho vlastních zážitků coby filmového a dabingového režiséraa scénáristy, v nichž vzpomíná na zajímavé a humorné okamžiky a také na četné osobnosti českého filmu a divadla. Zároveň je kniha exkurzí do pro čtenáře přitažlivého prostředí filmového zázemía podobně jako v Čapkově díle díky této knize získá čtenář povědomí o tom, jak vzniká například filmový scénář nebo jak vzniká dabing k zahraničním filmům. Autor tak nepřímo doplňuje Čapka o témata, která on sám neznal.

Chcete si přečíst knihu?Jak se co dělá… aneb co Čapek nenapsal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Žáček. Číst Jak se co dělá… aneb co Čapek nenapsal Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY