Jak jsem potkala Brusel

Jak jsem potkala Brusel - Kateřina Farná | Jesuslecitona.org

... Praha, 2019, 360 s. Jak jsem potkala Brusel má svým způsobem charakter encyklopedie - čtenář může přehledně listovat mezi krátkými, abecedně seřazenými kapitolami, dozví se základní fakta i různé perličky, prohlédne si doprovodný obrazový materiál… Slovo Brusel občas vyvolává rudo před očima ... Jak jsem potkala Brusel aneb Odvážný malý urinátor | Blog ... ... . Alespoň u lidí, kteří Evropskou unii nemusí, je jméno jejího sídelního města v nevážnosti. Brusel ale za to nemůže, historické město je plné pamětihodností, i událostí. Kateřina Farná své poznatky z města publikuje v knize Jak jsem potkala Brusel. Brusel se tak opět ukázal jako surreálně magické místo. Na jedné straně davy demonstrující ve stávkami ochromeném městě za zachování soci ... Jak jsem potkala Brusel - Kateřina Farná | KOSMAS.cz ... ... . Brusel ale za to nemůže, historické město je plné pamětihodností, i událostí. Kateřina Farná své poznatky z města publikuje v knize Jak jsem potkala Brusel. Brusel se tak opět ukázal jako surreálně magické místo. Na jedné straně davy demonstrující ve stávkami ochromeném městě za zachování sociálních jistot, na straně druhé „domorodci" bojující za záchranu obří nástěnné malby mužského přirození. Soutěž o knihu Jak jsem potkala Brusel Invia Farná, Kateřina: Jak jsem potkala Brusel. Měl to být jakýsi alternativní průvodce po Bruselu, po několika úvodních kapitolách ale vyvstává otázka, zda je vydání bloggerských zápisků v knižní podobě vůbec v něčem přínosné. Kateřina Farná: Jak jsem potkala Brusel - přesunuto na neznámý termín v Plzni! Vstupenky a informace o nadcházející akci. DEPO2015, úterý 24. 3. 2020. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Jak jsem potkala Brusel - recenze „Kniha vyjadřuje mé osobní zkušenosti. Historky, i ty nejabsurdn...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Farná
DIMENZE
11,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem potkala Brusel.pdf

POPIS

Tato kniha je jako stvořená pro všechny, kteří chtějí poznat toto město z mnoha různých pohledů, včetně toho českého. Najdete v ní spoustu zajímavých faktů, nejen praktických informací, které byste konec konců našli v každém turistickém průvodci - ale tato kniha má něco navíc. Bude vám vyprávět očima znalýma - od rodáků, restaurací, bydlení, procházek, přes náhledy do každodenního života "Bruselanů" i "takzvaných Bruselanů", dostanete střípky ze všech možných oblastí, ale vše je sladěno do pro mě dokonalého celku. Jsem velmi ráda, že jsem tuto knihu objevila, neboť toto město mi učarovalo na první návštěvu - stejně jako tato kniha mě okouzlila na první prolistování. Pokud chcete poznat Brusel, ať už jste tam byli, nebo se teprve chystáte, tato kniha vás bude nejen informovat, ale také bavit. Nešetřím chválou, neboť kniha byla napsána pečlivě a s jasným záměrem, který se podařil.

Chcete si přečíst knihu?Jak jsem potkala Brusel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Farná. Číst Jak jsem potkala Brusel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY