Drak s čokoládovým srdcem

Drak s čokoládovým srdcem - Stephanie Burgisová | Jesuslecitona.org

...á, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 12,9 × 19,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Drak s čokoládovým srdcem | Albatrosmedia.sk ... . vydání) Drak s čokoládovým srdcem je dobrodružný příběh, ve kterém hrají hlavní roli odvaha, zarputilost, přátelství a spousta a spousta čokolády. Je to asi první kniha, u které jsem jen nepopíjel čaj, ale neustále jsem mlsal nějaké dobroty. Fantasy dobrodružství s dračí holkou, která má srdce z čokolády, čeká na všechny čtenáře v knize Drak s čokoládovým srdcem.Hlavní hrdinka se po vypití čokolády stane z draka obyčejným člověkem a musí přijít na to, jak ... Drak s čokoládovým srdcem - Stephanie Burgis | Databáze knih ... .Hlavní hrdinka se po vypití čokolády stane z draka obyčejným člověkem a musí přijít na to, jak všem ukázat, kdo je tady drak. Drak s čokoládovým srdcem ... Stačí jen získat místo učně v čokoládovně a pak ještě všem ukáže, kdo je tady drak! 9,17 € 10,79 € - ušetríte 1,62 € (15 %) Expedujeme ihneď ... Kupte knihu Drak s čokoládovým srdcem od Stephanie Burgis na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Drak s čokoládovým srdcem. ... Už ji ale nebaví sedět s bratrem v horské jeskyni. Rozhodne se, že všem ukáže, jak je odvážná a chytí člověka. Narazí však na kuchařského mága, který jí očaruje čokoládovým n...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Burgisová
DIMENZE
10,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Drak s čokoládovým srdcem.pdf

POPIS

Dračice Aventurína je připravena vylétnout z rodné jeskyně a objevovat svět. Jenže její rodiče si to nemyslí. Tak se jim to rozhodne dokázat a zajme to nejnebezpečnější zvíře ze všech – člověka. Kdyby jen tušila, že žena, na kterou narazí, jí dá vypít začarovanou čokoládu, po které se přemění v obyčejnou lidskou holku! Ale Aventurína se nevzdává. Stačí jen získat místo učně v čokoládovně a pak ještě všem ukáže, kdo je tady drak!

Chcete si přečíst knihu?Drak s čokoládovým srdcem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Burgisová. Číst Drak s čokoládovým srdcem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY