Čí je ten zadeček?

Čí je ten zadeček? - Thorsten Saleina | Jesuslecitona.org

...plnit buď obrázkem hlavičky nebo popisem v češtině ... Čí je ten zadeček? | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Hra se může hrát třemi způsoby: 1. Podle obrázku zadečku tipovat, o jaké zvíře se jedná 2. Čí je to zadeček? Modelky, která snad nestárne! 20. 10. 2019. Ano, závidíme. Daniel Volopich má doma opravdu výstavní kousek. ANDREA VEREŠOVÁ (35) jakoby popírala všechny přírodní zákony. Slovenská kráska snad nestárne! Uhádneš, čí zadečky se ukrývají za odklápěcími okénky? Komu zadečky patří, odhalíš v této knížce, která tě zaručeně rozesměje. Zboží ze stejné kategorie - Na farmě - Čí je to ... Čí je ten zadeček? | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Zboží ze stejné kategorie - Na farmě - Čí je to zadeček? Hlavohruď (cefalothorax, z řeckého κεφαλή kephalé - hlava a θώραξ thórax - hruď) je součást těla některých členovců, vzniklá spojením hlavy a hrudi, viditelně odlišná od zadečku (u některých skupin se lze setkat i s označením prosoma pro hlavohruď a opisthosoma pro zadeček). Hlavohruď se vyskytuje zejména u klepítkatců a korýšů, u ostatních skupin ... V zoo - Čí je to zadeček? ... zadeček! Poznáš, komu daný zadeček patří? Kdo se ukrývá za keřem či kamenem? Komu patří velký šedivý zadeček? A čí je černobílý a pruhovaný? To všechno zjistíš, když otevřeš odklápěcí okénko. Zvířátka jsou veselá a zaručeně tě rozesmějí. Na farmě najdeš spoustu zadečků… Uhádneš, čí zadečky se ukrývají za odklápěcími okénky? Komu zadečky patří, odhalíš v této knížce, která tě zaručeně rozesměje....

INFORMACE

AUTOR
Thorsten Saleina
DIMENZE
12,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Čí je ten zadeček?.pdf

POPIS

Poznává už vaše děťátko zvířátka na obrázcích a umí je pojmenovat? Pokud ano, můžeme pokročit o úroveň výš: tentokrát zvířátka nejsou vyobrazena tak, jak jste zvyklí, pěkně zepředu nebo z boku. Jediné, co je ze zvířátka vidět, je jeho zadeček. Ale komu patří? Vtipná knížka s hravými veršíky podnítí v dětech zvědavost a touhu objevovat. Po odklopení okénka si dítě ověří, zda mělo pravdu – zvířátko se mu totiž ukáže celé. Díky tomu si procvičí i jemnou motoriku a základní slovní zásobu.

Chcete si přečíst knihu?Čí je ten zadeček? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thorsten Saleina. Číst Čí je ten zadeček? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY