Bára Votíková: Trochu jinak

Bára Votíková: Trochu jinak - Barbora Votíková | Jesuslecitona.org

...ích videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít ... Bára Votíková: Trochu jinak - Barbora Votíková | Knihy ... ... ... Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: Votíková, Bára: Název: Trochu jinak: Autor: Bára Votíková: Vydání: 1. vydání: Měřítko: Místo vydání Kupte knihu Bára Votíková: Trochu jinak od Barbora Votíková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Elektronická kniha Bára Votíková: Trochu jinak na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Bára Votíková: Trochu jinak od... Bára Votíková: Trochu jinak. Kd ... Kopačka z internetu | Bez frází ... .alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Bára Votíková: Trochu jinak od... Bára Votíková: Trochu jinak. Kdo napsal knihu Bára Votíková: Trochu jinak? Autorem je Barbora Votíková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Barbora Votíková
DIMENZE
5,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Bára Votíková: Trochu jinak.pdf

POPIS

Vstup do světa zábavných skečů a zjisti, že i holky můžou hrát fotbal.Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. A také o tom, jak je důležité naučit se nebrat věci tak vážně a nebát se snít.

Chcete si přečíst knihu?Bára Votíková: Trochu jinak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Votíková. Číst Bára Votíková: Trochu jinak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY