V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery

V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery - Alice James, | Jesuslecitona.org

...duševní zdraví pro teenagery - Alice James; Louie Stowell Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... V hlavě v pohodě, Péče o duševní zdraví pro teenagery ... . V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery Alice James, Louie Stowell Název: V hlavě v pohodě - Péče o duševní zdraví pro teenagery. Autor: Alice James. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 978-80-256-2535-4. EAN: 9788025625354. Objednací kód: NA345133 Hledáte V hlavě v pohodě, Péče o duševní zdraví pro teenagery od Alice J ... V hlavě v pohodě | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . EAN: 9788025625354. Objednací kód: NA345133 Hledáte V hlavě v pohodě, Péče o duševní zdraví pro teenagery od Alice James? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha "V hlavě v pohodě, Péče o duševní zdraví pro teenagery" je plná praktických rad, jak si v době dospívání udržet zdravou mysl. Tato příručka o duševním zdraví, která je věnována mládeži, nabízí spoustu tipů, jak zvládat chvíle, kdy není vše úplně v pořádku a stoprocentní, zkrátka nám říká, jak ... V této příručce o duševním zdraví pro mládež je vysvětleno, proč pociťujeme emoce a co je může ovlivňovat - od vztahů přes s...

INFORMACE

AUTOR
Alice James,
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery.pdf

POPIS

Bavit se o tělesném zdraví je běžné, ale málokdy řešíme, jak být v pohodě i psychicky. Co cítíme? Na co myslíme? Co nás trápí? V této příručce o duševním zdraví pro mládež je vysvětleno, proč pociťujeme emoce a co je může ovlivňovat – od vztahů přes sociální sítě až po šikanu, rozvod či ztrátu blízké osoby. Najdete v ní spoustu tipů, jak žít zdravý duševní život, a rad pro chvíle, kdy není vše úplně stoprocentní.

Chcete si přečíst knihu?V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice James,. Číst V hlavě v pohodě: Péče o dušení zdraví pro teenagery Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY