Pohřbené tajemství

Pohřbené tajemství - Val McDermidová | Jesuslecitona.org

...enzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Případy detektiva Murdocha - Pohřbené tajemství (S08E07 ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Detektiv Murdoch vyšetřuje případ tajemného úmrtí poté, co byla pod betonovou podlahou Policejní stanice č. 4., právě procházející rekonstrukcí, nalezena lidská kostra. Doktorka Grac ... Případy detektiva Murdocha 08x07 Pohřbené tajemství - YouTube ... ., právě procházející rekonstrukcí, nalezena lidská kostra. Doktorka Graceová určí, že obětí byl dospělý muž, příčinou jeho smrti se s… Kniha: Pohřbené tajemství Autor: Val McDermidov á. Mladý manželský pár, Alice a Will, vyráží podle staré mapky do rašelinišť Skotské vysočiny, aby zde objevil tajemný poklad, který zde na konci války ukryl Alicin dědeček. ... Vaše soutěže - Soutěž o knihu Pohřbené tajemství - Co byste dělali, kdybyste kromě dědictví našli i mrtvolu? Najít vraha je však o to těžší, že obě události od sebe dělí desítky let a navíc ne každý si přeje, aby byl vrah odhalen. Jak se se situací popere inspektorka i mladý manželský pár, který kromě pokladu našel i mrtvolu, se dozvíte v knize

INFORMACE

AUTOR
Val McDermidová
DIMENZE
8,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbené tajemství.pdf

POPIS

Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. A poklad to není jen tak ledajaký: Alicin dědeček sem na konci války zakopal se svým parťákem dvě vzácné motorky. Jenže když Alice zorganizuje jejich vyproštění, dočká se nepříjemného překvapení – najde nejen motocykly, ale i mrtvolu mladého sportovce… v botách značky Nike z roku 1995… a s dvěma střelami v těle. Jak spolu souvisí obě záležitosti, které od sebe dělí padesát let, se začne ptát detektiv vrchní inspektorka Karen Pirieová z edinburské jednotky starých případů. Aby rodiny, které ztratily milovaného člověka, dostaly odpovědi, na něž mají právo a nikdy na ně není pozdě. Ne každý ovšem sdílí Kareninu touhu po spravedlnosti – a to nejen lidé, pro které vražda znamená pohodlné řešení rodinných či finančních problémů, ale bohužel i Karenini kolegové v nejvyšších policejních kruzích.

Chcete si přečíst knihu?Pohřbené tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Val McDermidová. Číst Pohřbené tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY