Jak jsem potkala Brusel

Jak jsem potkala Brusel - Kateřina Farná | Jesuslecitona.org

...motozem.cz/?q=zedix&q_submited=1 SAMOLEPKY napiš si do zprávy na Facebook INSTAGRAM https://www ... Jak jsem potkala Brusel aneb Odvážný malý urinátor | Blog ... ... .instagram.com/repsolgirl_... Kniha Jak jsem potkala Brusel od Kateřiny Farné z nakladatelství Grada není typickým turistickým průvodcem. Je mnohem víc. Je to parťák jak na cesty do Bruselu, kdy vám poskytne cenné rady, jak se v tomto multikulturním městě vyznat a neztratit, navíc přidá zajímavé tipy na jídlo a památky, ale je to taky studnice opravdu zajímavých informací o lidech, kteří ve ... Jak jsem potkala Brusel Kateřina Farná ... A jako bonus se naučíte bruselsky a dozvíte s ... Jak jsem potkala Brusel - Kateřina Farná | KOSMAS.cz ... ... ... Jak jsem potkala Brusel Kateřina Farná ... A jako bonus se naučíte bruselsky a dozvíte se, jak vzniká pravé lambické pivo. Vše v přehledných 60 kapitolách, bohatě vybavených fotografiemi a vtipnými ilustracemi. EAN: 9788024729350: ISBN: 978-80-247-2935-0: Rozměry: cestopis Jak jsem potkala Brusel (Kateřina Farná) (Mapy a průvodci) Hodnocení produktu: 0%. Víte, čemu v Bruselu říkají nejtajnější diplomatická zbraň, kde se narodila Audrey Hepburn nebo proč jsou Šmoulové modří? Kniha Jak jsem potkala Brusel je tedy sbírkou jejích zážitků rozdělených do 60 kapitol. Řazeny jsou abecedně a umožňují čtenáři nahodile přeskakovat na ty, které jej právě zaujmou nejvíce. Obálka knihy, Zdroj: grada.cz. Kniha byla vydána v měkké vazbě V4, která má pevnější desky....

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Farná
DIMENZE
10,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem potkala Brusel.pdf

POPIS

Tato kniha je jako stvořená pro všechny, kteří chtějí poznat toto město z mnoha různých pohledů, včetně toho českého. Najdete v ní spoustu zajímavých faktů, nejen praktických informací, které byste konec konců našli v každém turistickém průvodci - ale tato kniha má něco navíc. Bude vám vyprávět očima znalýma - od rodáků, restaurací, bydlení, procházek, přes náhledy do každodenního života "Bruselanů" i "takzvaných Bruselanů", dostanete střípky ze všech možných oblastí, ale vše je sladěno do pro mě dokonalého celku. Jsem velmi ráda, že jsem tuto knihu objevila, neboť toto město mi učarovalo na první návštěvu - stejně jako tato kniha mě okouzlila na první prolistování. Pokud chcete poznat Brusel, ať už jste tam byli, nebo se teprve chystáte, tato kniha vás bude nejen informovat, ale také bavit. Nešetřím chválou, neboť kniha byla napsána pečlivě a s jasným záměrem, který se podařil.

Chcete si přečíst knihu?Jak jsem potkala Brusel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Farná. Číst Jak jsem potkala Brusel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY