Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní

Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní - Jiří Chvojka, | Jesuslecitona.org

...š Misař . Zpěvník Dvanáct měsíců ocení nejenom sbormistři na ZŠ nebo ZUŠ, ale i všichni, kteří se zajímají o zpěv ... Youtube texty a noty | Sleviste.cz ... . Ve zpěvníku najdete dvanáct původních písní skladatele Jiřího Chvojky a textaře Aleše Misaře. Tento 1. VELKÝ TRAMPSKÝ ZPĚVNÍK od A do Z Vám na více než 150 stranách nabízí téměř 300 velmi oblíbených, známých i méně známých trampských písniček v úpravě text písní a akordové značky. Zpěvník, který by neměl chybět v notovém archívu žádného skutečného trampa. Provedení: kniha - měkká vazba Zpěvn ... Dětské sbory | Knihy.ABZ.cz ... . Zpěvník, který by neměl chybět v notovém archívu žádného skutečného trampa. Provedení: kniha - měkká vazba Zpěvník, který Vám nabízí více než 80 známých trampských písní v úpravě text skladeb a akordové značky. Na konci zpěvníku je uveden přehled všech akordových značek, které jsou použity u písní v tomto zpěvníku. Provedení: sešit - měkká vazba; Hudební styl: lidová hudba + spirituály + folk + country...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Chvojka,
DIMENZE
10,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní.pdf

POPIS

Zpěvník Dvanáct měsíců ocení nejenom sbormistři na ZŠ nebo ZUŠ, ale i všichni, kteří se zajímají o zpěv. Ve zpěvníku najdete dvanáct původních písní skladatele Jiřího Chvojky a textaře Aleše Misaře. Vždy jedna píseň odpovídá jednomu měsíci v roce. Každý si může vybrat písně od žertovných tónů jara přes tropické léto až po melancholii podzimu a kouzlo Vánoc a poskládat tak vhodný repertoár a přizpůsobit jej danému sboru. Písně jsou doplněny akordovými značkami a klavírním doprovodem.

Chcete si přečíst knihu?Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Chvojka,. Číst Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY