Visio in Extremis

Visio in Extremis - Miroslav Žamboch | Jesuslecitona.org

...od postmoderního Kulhánka ovšem čerpá z tradičnějších zdrojů napínavého čtiva ... Paperback: Visio in Extremis (Miroslav Žamboch) | bux.sk ... . Visio in Extremis Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu. Visio in Extremis Autor: Žamboch, Miroslav Nakladatel: Triton EAN: 9788073875084 ISBN: 978-80-7387-508-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 296 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Visio in Extremis s.r.o. - obchodní rejstřík, aktuální výpis. Datum vzni ... Paperback: Visio in Extremis (Miroslav Žamboch) | bux.sk ... . vydání) Visio in Extremis s.r.o. - obchodní rejstřík, aktuální výpis. Datum vzniku a zápisu. 27. červenec 2012 . Spisová značka. C 196094/MSPH Městský soud v Praze Obchodní firma. Visio in Extremis s.r.o. Sídlo. Řetězokovářů 105/12, Řepy, 163 00 Praha ... Visio in Extremis od Miroslav Žamboch v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kupte knihu Visio in Extremis od Miroslav Žamboch na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Hledáte Visio in Extremis od Miroslav Žamboch? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu. Stojí mimo hierarchii svého druhu, mimo klany, mimo války velmistrů. Kniha: Visio in Extremis (Miroslav Žamboch). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Visio in Extremis, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Visio in Extremis. Visio in Extremis od 199 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. A pojmenujme to Visio in Extremis. Voilá, nová knížka je na světě. Samozřejmě nemá přesto smysl lhát o její kvalitě. Knížka je zběsilá akční jízda, kde bitka střídá bitku a není zde ani chvíle na vydechnutí. Visio In Extremis Alza.cz Sport a outdoor Hobby a zahrada MAXI Drogerie Beauty Hračky Knihy a časopisy Pet Auto-moto Zobrazit katalog »Elektronické knihy»Beletrie»Visio In Extremis. Black Friday ... Od Žambocha sa mi vyložene nepáčili zatiaľ dve knihy. Predátoři a Visio ...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žamboch
DIMENZE
6,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Visio in Extremis.pdf

POPIS

Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu. Stojí mimo hierarchii svého druhu, mimo klany, mimo války velmistrů. V jediném okamžiku se ale všechno změní – stává se z něj cíl číslo jedna, štvaná zvěř. Z neznámého důvodu je zatažen do podivného sporu mezi tajemnou velmistryní Messalinou a vůdcem jednoho z nejsilnějších klanů. Utíkat před nájemnými zabijáky a zkorumpovanými komandy speciálních jednotek nemůže věčně. A přestože se celý svůj dlouhý život spoléhal jen na sebe, tentokrát sám nemá šanci. Zachránit ho mohou jen odpovědi na správně položené otázky. Aby našel otázky a posléze i odpovědi, musí se spolehnout a vydat do rukou těch, které dosud považoval za svou kořist – musí požádat o pomoc obyčejné lidi. Tajemství se táhne do minulosti hlubší, než si na počátku dokázal představit, a hrozba, kterou vynáší na povrch, přináší zkázu pro všechny.

Chcete si přečíst knihu?Visio in Extremis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žamboch. Číst Visio in Extremis Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY