Líza Bublina

Líza Bublina - Jacqueline Wilsonová | Jesuslecitona.org

...m, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže ... Líza Bublina - Wilsonová Jacqueline | Knihovnicka.NET ... ... "Líza Bublina," zahihňal se Jack. "Kdyby něco řekla, tak praskne." Líza odmítá mluvit. Nechce mluvit ani se svými novými nevlastními bratry Rorym a Jackem, ani s jejich tátou Samem, a dokonce ani se svou mámou. Je naprosto znechucená tím, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže přimět k tomu, aby ... "Líza Bublina," zahihňal se Jack. "Kdyby něco řekla, tak praskn ... Líza Bublina ... ... "Líza Bublina," zahihňal se Jack. "Kdyby něco řekla, tak praskne." Líza odmítá mluvit. Nechce mluvit ani se svými novými nevlastními bratry Rorym a Jackem, ani s jejich tátou Samem, a dokonce ani se svou mámou. Je naprosto znechucená tím, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže přimět k tomu, aby ... ""Líza Bublina, " zahihňal se Jack. "Kdyby něco řekla, tak praskne. "Líza odmítá mluvit. Nechce mluvit ani se svými novými nevlastními bratry Rorym a Jackem, ani s jejich tátou Samem, a dokonce ani se svou mámou. Je naprosto znechucená tím, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže přimět k tomu, aby ... "Líza Bublina," zahihňal se Jack. "Kdyby něco řekla, tak praskne." Líza odmítá mluvit. Nechce mluvit ani se svými novými nevlastními bratry Rorym a Jackem, ani s jejich tátou Samem, a dokonce ani se svou mámou. Je naprosto znechucená tím, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže přimět k tomu, aby ... Published on Jul 8, 2016. Popis: Líza konečně najde kamarádky na své intelektuální úrovn...

INFORMACE

AUTOR
Jacqueline Wilsonová
DIMENZE
7,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Líza Bublina.pdf

POPIS

Líza odmítá mluvit. Nechce mluvit ani se svými novými nevlastními bratry Rorym a Jackem, ani s jejich tátou Samem, a dokonce ani se svou mámou. Je naprosto znechucená tím, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže přimět k tomu, aby začala mluvit. Neobměkčí ji fotbal, pizza ani nový pokoj. Všechno se změní až ve chvíli, kdy se seznámí s novým členem téhle rodiny, který je ještě umíněnější než ona – a má s tím daleko větší zkušenost!

Chcete si přečíst knihu?Líza Bublina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacqueline Wilsonová. Číst Líza Bublina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY