Čí je to hovínko?

Čí je to hovínko? - Thorsten Saleina | Jesuslecitona.org

...na hlavu: BARYK, řeznický pes. či je dílem proletáře, nebo sličné ženy as, či mu kmet na lůžku trýzněn znenadání život dal, či byl otcem jeho mladík, když k milence pospíchal ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Čí je to hovínko? ... . Škoda, že mi novin kousek vedle hovna neležel, aspoň znal bych politiku, k níž jeho pán náležel. Hovno mlčí, svědek němý, neprozradí, kde se vzal, Kniha Čí je to hovínko? na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Čí je to hovínko? od ostatních uživatelů. Nakupujte leporela... Co je to hovínko je knihou ze série Kuk pod okénko od Svojtka & Co. ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Čí je to hovínko? ... . Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Čí je to hovínko? od ostatních uživatelů. Nakupujte leporela... Co je to hovínko je knihou ze série Kuk pod okénko od Svojtka & Co. a lze ji považovat za velmi zdařilou publikaci. Oproti posuvným prvkům, které jsou typické pro Minipedie, je tentokrát dítě vyzváno, aby otevíralo okénka, což je vítanou změnou. Čí je to hovínko? - Thorsten Saleina KOSMAS. Čí jsou bobky, zdali víš? Udělala je tu myš! Podívej se pod okénko a zjisti, jaké zvířátku udělalo hovínko. Vtipná knížka ve verších zaručuje spoustu zábavy. Svojtka co na farme podivej se pod okenko Sleviste. svojtka co na farme podivej se pod okenko • svojtka na farme ... je klasická okýnkovka od Svojtky a je v ní hezky už pro nejmenší děti vysvětlené, co to hovínko vlastně je, kam se poděje, co se dá s hovínkem dělat. Také je tam přehlídka tvarů, barev a velikostí u různých druhů zvířat a vysvětleno, proč je každé hovínko jiné. Čí jsou bobky, zdali víš? Udělala je tu myš! Podívej se pod okénko a zjisti, jaké zvířátku udělalo hovínko. Vtipná knížka ve verších zaručuje spoustu zábavy. Čí je to hovínko? Thorsten Saleina. 219 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Thorsten Saleina
DIMENZE
8,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Čí je to hovínko?.pdf

POPIS

Toto netradiční leporelo ve verších zaručuje spoustu zábavy a na každé stránce hádanku ve verších: jaké zvířátko udělalo bobek, který je na obrázku? Vkusná legrace zaujme děti a pobaví i rodiče. Navíc se děti přiučí o tom, že vykonávat potřebu je přirozené a že na záchod chodí všichni –- pejskové, kočičky, ptáci, ale i takoví sloni či krokodýli. Při odkrývání odpovědí pod okénky si procvičí jemnou motoriku.

Chcete si přečíst knihu?Čí je to hovínko? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thorsten Saleina. Číst Čí je to hovínko? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY