Neuromuskulární choroby v kazuistikách

Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Edvard Ehler, | Jesuslecitona.org

...kulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů ... Neuromuskulární choroby v kazuistikách - E-shop Maxdorf ... . Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia ... Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Ehler Edvard, Ridzoň Petr, Štětkářová Ivana - Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, m - Neuromuskulární choroby v kazuistikách, Maxdor ... Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Ehler Edvard ... ... . Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, m - Neuromuskulární choroby v kazuistikách, Maxdorf Jessenius. 4.kategorie MUDr. Tomáš Dorňák, Ph.D. - Prevalence and evolution of spasticity in patients suffering from first-ever stroke with carotid origin: a prospective, longitudinal study, European Journal of Neurology, IF 4.387 MUDr. Kniha Neuromuskulární choroby v kazuistikách (Edvard Ehler) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Neuromuskulární choroby v kazuistikách | ... a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia), nervosvalovou ploténku i různé struktury kosterních svalů. Tyto choroby Neuromuskulární choroby v kazuistikách ... Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia), nervosvalovou ploténku i různé struktury kosterních svalů. ... Neuromuskulární choroby v kazuistikách Edvard Ehler Bežná cena: 39,76 € Naša cena: 37,77 € Klinická neurologie - speciální část 1+2 Josef Ambler, Zdeněk Bednařík Myasthenia gravis a ostatní poruchy nervosvalového přenosu . Tato publikace, první svého druhu vydávaná v České republice, podává ucelený přehled o 2. nejčastější autoimunitní neurologické chorobě, která postihuje nervosvalový přenos, a o dalších poruchách vyskytujících se v oblasti nervosvalové ploténky (imunitně podmíněné, toxické, kongenitální). Neuromuskulární choroby v kazuistikách sa. bežná cena 37,37 Eur. naša cena 35,50 Eur (1 069,47 Sk) Roztroušená skleróza pro praxi. Roztroušená skleróza pro praxi jedná sa publikácia. bežná cena 23,27 Eur. naša cena 22,10 Eur (665,78 Sk) Funkční stereotaktická neurochirurgie. Workshopy Zobrazování v neurologii 13.-14. 6. 2019 BRNO XVI. sympozium praktické neurologie Děkujeme zlatému partnerovi - společnosti ROCHE s.r.o. za podporu Sympozia. Příjemným zpestřením odborného programu byl křest knihy Neuromuskulární choroby v kazuistikách , jehož se za au-tory zúčastnili (zleva) MUDr....

INFORMACE

AUTOR
Edvard Ehler,
DIMENZE
5,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuromuskulární choroby v kazuistikách.pdf

POPIS

Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia), nervosvalovou ploténku i různé struktury kosterních svalů. Tyto choroby představují obtížnou, avšak klinicky velmi významnou oblast, se kterou se pravidelně setkává každý neurolog – ambulantní i pracující v lůžkovém zařízení. Výklad ve formě kazuistik dokáže tuto obtížnou problematiku dobře přiblížit a vysvětlit. Kazuistiky mají bohatou obrazovou dokumentaci – fotky, výsledky neurozobrazovacích vyšetření, genetické nálezy, elektrofyziologické charakteristiky. Kniha je určena pro neurology, dětské neurology, rehabilitační lékaře, ortopedy, neurochirurgy.

Chcete si přečíst knihu?Neuromuskulární choroby v kazuistikách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edvard Ehler,. Číst Neuromuskulární choroby v kazuistikách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY