Prokletí lipovského dvora

Prokletí lipovského dvora - Věra Fojtová | Jesuslecitona.org

.... Nakladatelství: Moba. ... Jednoho mrazivého prosincového rána najdou poddaní Jana Jindřicha, pána lipovského panství, zavražděného v jeho ložnici ... Prokletí lipovského dvora - Věra Fojtová | KOSMAS.cz ... ... . Je ubit k nepoznání a z místnosti také zmizely cenné předměty a šperky, pod oknem ložnice je nalezen jen stříbrný ... Prokletí lipovského dvora Autor: Fojtová, Věra Nakladatel: MOBA EAN: 9788024344911 ISBN: 978-80-243-4491-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 11,5 × 18,5 cm Rok vydání: 2011 Prokletí lipovského dvora. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pou ... Prokletí lipovského dvora - Věra Fojtová | KOSMAS.cz ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Prokletí lipovského dvora - Věra Fojtová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Prokletí lipovského dvora 169,-Ihned ke čtení Koupit Jednoho mrazivého prosincového rána najdou poddaní Jana Jindřicha, pána lipovského panství, zavražděného v jeho ložnici. Prokletí lipovského dvora a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk U panského dvora - Písničky pro děti a nejmenší - zpívánky - Duration: 32:38. Písničky pro děti 77,673 ...

INFORMACE

AUTOR
Věra Fojtová
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Prokletí lipovského dvora.pdf

POPIS

Je ubit k nepoznání a z místnosti také zmizely cenné předměty a šperky, pod oknem ložnice je nalezen jen stříbrný pohár. To vše svědčí pro práci zlodějů. Avšak jenom do chvíle, kdy se některé z ukradených cenností najdou mezi poddanými. Vyvstane otázka - kdo vlastně zabil pana Jana Jindřicha z Lipova? Byla to vražda z nenávisti, kterou by si svým hrubým a neurvalým chováním k poddaným i ke své krásné ženě Jadvize nejspíš vysloužil, nebo skutečně jen prostá loupež?

Chcete si přečíst knihu?Prokletí lipovského dvora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Fojtová. Číst Prokletí lipovského dvora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY