Odhalení: Temné vize 1.

Odhalení: Temné vize 1. - L. J. Smith | Jesuslecitona.org

...idecké schopnosti. Žije s pověstíčarodějky ... Kniha Temné vize 1 Odhalení - L. J. Smith | knizniklub.cz ... .Pozvání do institutu nadaných pro ni znamená naději nanový život. Temné vize - Odhalení. Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné přátele. Přijme tedy pozvání do Zetesova institutu, kde bude moci začít nový život a studovat s vrstevníky s podobným neobvyklým nadáním. Kouzelná beruška a černý kocour - odhalen ... L. J. Smith: Temné vize - Odhalení - Děti noci ... . Kouzelná beruška a černý kocour - odhalení komix - Duration: 10:30. Shira CZ 50,661 views. 10:30. Miraculous texting story- Pravda nebo úkol- Beruška, Kocour, Alya, ... Odhalení Temné vize 1. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Originální název: Dark Visions 1: The Strange Power Překlad: Olga Staníčková Nakladatelství: Fragment Rok vydání: 2011 Počet stran: 264 ISBN 978-80-253-1345-9 Anotace: Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné ... Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Inzerát Temné vize - Odhalení v okrese Hlavní město Praha, cena 110Kč, od mahlasik na Sbazar.cz. Popis: Temné vize - Odhalení, L. J. Smith Temné vize: Odhalení -obálka Temné vize: Odhalení L. J. Smith nakladatelství: Fragment vydáno: 2011 počet stran: 264 VELI... ODHALENÍ 5 dených tříd. Nekonečné sezení a poslouchání holek, jak si plánují večírky, na které ji nikdo nepozve. Nekonečné vyloučení. Nekonečná touha a přání, aby byla čaroděj-kou a mohla na ně všechny uvalit tu nejodpornější, nej-bolestivější, vysilující kletbu. Zatímco přemýšlela, stále si kreslila. Kalifornská spisovatelka L. J. Smithová přichází s další romanticko-mysteriózní sérií Temné vize. První díl Odhalení slibuje krásné, leč nepříliš sebevědomé hrdince novou budoucnost v institutu pro děti s neobvyklým nadáním. Nic však není tak růžové, jak na první pohled vypadá, a celý pobyt se změní v boj o ... Kupte nebo prodejte knihu Temné vize v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy. Temné vize 2. - Posedlost americká literatura dobrodružstv í fantasy horor ... Temné vize 1. - Odhalení od 50 K ... Tajný kruh 1 - Zasvěcení; Tajný kruh 1: Rozkol Tajný kruh 2 - Otrokyně Tajný kruh 2: Lov Tajný kruh 3 - Moc Tajný kruh 3: Pokušení; Temné vize 1: Odhalení Temné vize 3: Vášeň Upíří deníky 02: Souboj Upíří deníky 03: Zášť Upíří deníky 04: Temné shledání ant; Upíří deníky 05: Návrat Upíří deníky 06: Soumrak...

INFORMACE

AUTOR
L. J. Smith
DIMENZE
11,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Odhalení: Temné vize 1..pdf

POPIS

Schopnosti, které přesahují lidské chápání! Kaitlyn má nezvyklé oči a jasnovidecké schopnosti. Žije s pověstí čarodějky. Pozvání do institutu nadaných pro ni znamená naději na nový život. Všichni se však brzy dozví pravdu o experimentu, který ohrožuje jejich zdravý rozum a životy… Zatímco přemýšlela, stále si kreslila. Nebo spíš její ruka si kreslila - zdálo se, že její mozek to vůbec nevnímá. Teď se podívala dolů a poprvé si všimla, co vytvořila. Pavučinu. Ale divné bylo to, co bylo pod tou pavučinou, tak blízko, že se jí to skoro dotýkalo. Oči. Široce otevřené, kulaté oči s hustými řasami. Oči Bambiho. Dětské oči.

Chcete si přečíst knihu?Odhalení: Temné vize 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor L. J. Smith. Číst Odhalení: Temné vize 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY