Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách

Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách - Pavla Kovářová | Jesuslecitona.org

... Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, č ... Informační bezpečnost žáků základních škol - Pavla ... ... . 489. ISBN 978-80-210-9270-9. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS KOVÁŘOVÁ, Pavla. Informační bezpečnost žáků základních škol. Lekce v knihovnách. 1., elektronické vyd.Brno: Masarykova univerzita, 2019. 261 s. Spisy ... Informace o produktu. Popis produkt: Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách muni PRESS Kniha Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách: Bezpečné chování doplněné technickými a právními nástroji je základem ochrany proti informačním útokům, se kterými se v současné informační společnosti setkáváme neustále. Informační bezpečnost žáků základních škol ... Informační bezpečnost žáků základních škol. Lekce v knihovnách ... . Informační bezpečnost žáků základních škol - Lekce v knihovnách. ... se kterými se v současné informační společnosti setkáváme neustále. Bezpečnost v internetovém prostředí i při práci s neelektronickými informacemi je součástí primárního vzdělávání. Knihovny a další instituce mohou školy podpořit svou ... Informační bezpečnost žáků základních škol Autor: Kovářová, Pavla Nakladatel: Masarykova univerzita EAN: 9788021092709 ISBN: 978-80-210-9270-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 264 stran, česky Rozměry: 16 × 2...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Kovářová
DIMENZE
12,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách.pdf

POPIS

Bezpečné chování doplněné technickými a právními nástroji je základem ochrany proti informačním útokům, se kterými se v současné informační společnosti setkáváme neustále. Bezpečnost v internetovém prostředí i při práci s neelektronickými informacemi je součástí primárního vzdělávání. Knihovny a další instituce mohou školy podpořit svou expertízou v práci s informacemi a lekcemi pro žáky. Monografie, kterou předkládáme čtenáři, představuje odborné vymezení obsahu a způsobu vzdělávání žáků základních škol, a nejen jich, v informační bezpečnosti včetně zdůvodnění jeho potřebnosti. Na teoretická východiska navazuje popis jejich praktického uchopení v podobě lekcí pro každý ročník základní školy. Koncepce výuky informační bezpečnosti byla formována pomocí akčního výzkumu, který během šesti let realizovala autorka ve spolupráci s různými školami a knihovnami.

Chcete si přečíst knihu?Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Kovářová. Číst Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY