Senzitivní lidé: Jak najít emoční rovnováhu

Senzitivní lidé: Jak najít emoční rovnováhu - Sylvia Harke | Jesuslecitona.org

...e jako z nějaké jiné hvězdy? ... jak si uspořádat život ... Senzitivní lidé od 242 Kč - Heureka.cz ... . (jak najít emoční rovnováhu) Předmětná hesla Emoce Senzibilita Životní harmonie Psychologie osobnosti Sebepřijímání ... Kapitola 3: Jak najít rovnováhu 65. Úvod к pravidlům přežití pro ... Knihy » Senzitivní lidé » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (45) » AKCIA od 0,10 EUR (162) ... Senzitivní lidé Jak najít emoční rovnováhu. ... může naznačit úplně nové perspektivy v tom, jak si ... Senzitivní lidé - Eugenika.sk ... . ... může naznačit úplně nové perspektivy v tom, jak si uspořádat život. Odporučiť priateľom: Senzitivní lidé. Kdo napsal knihu Senzitivní lidé? Autorem je Sylvia Harke. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Jak najít emoční rovnováhu. 0% 0 0. ... jak si uspořádat život. Sylvia Harke je diplomovaná psycholožka, sama je hypersenzitivní. Žije na jihu Německa, kde se svým manželem Arnem založila ... Všechny informace o produktu Kniha Senzitivní lidé, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Senzitivní lidé. Senzitivní lidé od 242 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Hypersenzitivní lidé a partnerství. Každé partnerství je pro vysoce senzitivního člověka velkou výzvou. Učí se, jak být v kontaktu s druhým, aniž by se ztratil kontakt v sobě. Učí se udržet rovnováhu mezi sebou a partnerem, aniž by partnera přetěžovali a ovládali ...

INFORMACE

AUTOR
Sylvia Harke
DIMENZE
3,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Senzitivní lidé: Jak najít emoční rovnováhu.pdf

POPIS

Praktické životní rady pro hypersenzitivní. Také si někdy připadáte jako z nějaké jiné hvězdy? Prostě nestvoření pro tento svět? Možná tedy také patříte do skupiny hypersenzitivních jedinců a tato kniha by vám mohla otevřít oči. Autorka a terapeutka Sylvia Harke, sama „HSP“ (Highly Sensitive Person) do hloubky a citlivě prozkoumala tento jev a dává čtenářům praktické, konkrétní rady pro každodenní život. Obohacená o četné působivé rozhovory a případy z praxe se může tato kniha stát cennou pomocí v životě hypersenzitivních, může naznačit úplně nové perspektivy v tom, jak si uspořádat život.

Chcete si přečíst knihu?Senzitivní lidé: Jak najít emoční rovnováhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvia Harke. Číst Senzitivní lidé: Jak najít emoční rovnováhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY