Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy

Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy - Vladimír Syrovátka | Jesuslecitona.org

...ěný svět - Sentence, aforismy a magorismy Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman ... Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy - Vladimír ... ... ... Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy 2019; Dadakorespondence 2015; Život je když... - 1111 sentencí, aforismů a magorismů 2010; Štěstí na kolečkách - 555 sentencí, aforismů a magorismů 2005; Andělé s jedním křídlem 2008; Bez svatozáře - aforismy, magorismy, sentence a dadakorespondence 2012; všech 9 knih ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Přeplněný svět. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Přeplněný svět. Sentence, aforismy a magorismy. SYROVÁ ... Sentence, aforismy a magorismy - klubknihomolu.cz ... ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Přeplněný svět. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Přeplněný svět. Sentence, aforismy a magorismy. SYROVÁTKA Vladimír. Info: Dokořán, 2019 (1.) - váz., 200 str. EAN: 9788073639570 Přeplněný svět Sentence, aforismy a magorismy Syrovátka Vladimír. Šestá kniha aforismů neúnavného glosátora každodennosti a dadavynálezce Vladimíra Syrovátky potěší každého příznivce absurdního humoru. Aforismy jsou rozděleny do dvanácti oddílů, které se zaměřují na různé oblasti lidského snažení: rodinné ... Přeplněný svět - Sentence, aforismy a magorismy autor: Syrovátka Vladimír doporučená cena: 198 Kč naše cena:166Kč Přeplněný svět Sentence, aforismy a magorismy Autor: Vladimír Syrovátka. Svoje "magorismy" rozdělil autor tématicky do dvanácti kapitol a příhodně doplnil černobílými fotografiemi s puncem absurdního humoru a ironie. ... Dostupnost: 3 pracovní dny i -16% sleva. 198 Kč ... Přeplněný svět Sentence, aforismy a magorismy Vladimír Syrovátka Šestá kniha aforismů neúnavného glosátora každodennosti a dadavynálezce Vladimíra Syrovátky potěší každého příznivce absurdního ... From syntax to Text: The Janus face of Functional Sentence Perspective-- autor: Dušková Libuše Bez legrace-- autor: Syrovátka Vladimír Bez svatozáře-- autor: Syrovátka Vladimír Přeplněný svět - Sentence, aforismy a magorismy-- autor: Syrovátka Vladimír Jak vystoupit do inteligibilního světa (Sentence)-- autor: Porfyrios > Beletrie > Aforismy, anekdoty > Přeplněný svět. Přeplněný svět ... S...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Syrovátka
DIMENZE
10,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy.pdf

POPIS

Šestá kniha aforismů neúnavného glosátora každodennosti a dadavynálezce Vladimíra Syrovátky potěší každého příznivce absurdního humoru. Aforismy jsou rozděleny do dvanácti oddílů, které se zaměřují na různé oblasti lidského snažení: rodinné poměry, lásku a vztahy, umění, politiku, zdraví či náboženství. Speciální oddíl tvoří „odposlechnuté magorismy“, tedy podařené výroky z běžných konverzací, které autor celý život sbírá a zapisuje, neboť podle něj „humor říká o společnosti víc než sociologické a psychologické studie“.

Chcete si přečíst knihu?Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Syrovátka. Číst Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY