Úvahy na prahu tisíciletí

Úvahy na prahu tisíciletí - Tomáš Halík | Jesuslecitona.org

...epší ze svých knih připravených k vydání pro tento podzim vybralo nakladatelství Lidové noviny novou knihu sociologa a teologa Tomáše Halíka Úvahy na prahu tisíciletí ... Kniha: Úvahy na prahu tisíciletí (Tomáš Halík) | Martinus ... . Jde o přetištěné rozhlasové fejetony, jimiž autor oslovoval v letech 2000-2002 posluchače v ranním vysílání ... Úvahy na prahu tisíciletí. Tomáš Halík. Goodreads Martinus Nakladatelství Lidové noviny • 2011 . Původně rozhlasové fejetony, jimiž Tomáš Halík oslovoval v letech 2000-2002 své posluchače v ranním vysílání stanice BBC, meditativní úvahy k významným církevní ... Úvahy na prahu tisíciletí / - Seznam.cz ... . Původně rozhlasové fejetony, jimiž Tomáš Halík oslovoval v letech 2000-2002 své posluchače v ranním vysílání stanice BBC, meditativní úvahy k významným církevním svátkům v průběhu roku (od adventu, př... hu roku (od ... Kniha: Úvahy na prahu tisíciletí (Tomáš Halík). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Úvahy na prahu tisíciletí (Tomáš Halík) s 27 % slevou za 129 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Pomůžeme Vám najít to, co hledáte. V Čechách i v zahraničí. Na webových stránkách, v obrázcích, ve videích i v dokumentech. Český vyhledávač Seznam.cz. Úvahy na prahu tisíciletí (Reflections on the Millennium Threshold) Fellow Author/Editor: Tomáš Halík Publisher: Nakladatelství Lidové noviny ISBN: 9788074221170 Publication Year: 2011 Publisher's Site 170 Kč Úvahy na prahu tisíciletí | Tomáš Halík . Úvahy na prahu tisíciletí | ... - fejetonů Tomáše Halíka, jimiž oslovoval v ranních relacích původně rozhlasové posluchače na stanici BB...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Halík
DIMENZE
10,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvahy na prahu tisíciletí.pdf

POPIS

Původně rozhlasové fejetony, jimiž Tomáš Halík oslovoval v letech 2000-2002 své posluchače v ranním vysílání stanice BBC, meditativní úvahy k významným církevním svátkům v průběhu roku (od adventu, přes Vánoce, Velikonoce, Letnice ke Všem svatým a Památce zesnulých), poznámky k historickým událostem (Francouzská revoluce, 11. září 2001) a úvahy k dalším mezníkům duchovního a občanského života (čin Jana Palacha, 25. únor, sv. Cyril a Metoděj, Jan Hus, osobnost svatého Václava) jsou v tomto svazku uspořádány podle ročního koloběhu. Tak vznikla pozoruhodná dokumentární výpověď o morálním půdorysu našeho života, o duchovní a společenské atmosféře na počátku milénia.

Chcete si přečíst knihu?Úvahy na prahu tisíciletí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Halík. Číst Úvahy na prahu tisíciletí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY