Orchideje České republiky

Orchideje České republiky - David Průša | Jesuslecitona.org

...České republiky ve floristice 2014, mistr Slovenské republiky ve floristice 2016 a 2017 v současné době je místopředsedkyní Svazu květinářů a floristů České republiky ... Orchideje České republiky - Portaro - library catalog ... . Výstavu orchidejí ve skleníku Fata Morgana připravuje již podruhé v řadě. Inspirací pro aranžmá byl tentokrát právě Ekvádor. Orchideje České republiky V knize Orchideje České republiky představil David Průša 70 druhů a podruhů orchidejí, které byly zaznamenány na území České republiky. Některým druhům vadí moc vlhka, dalším jeho přebytek, nedostatek světla, nepříznivé složení půdy či si potrpí jen na určitý druh opylujícího hmyzu ... Květiny, ... Orchideje České republiky - Portaro - library catalog ... . Některým druhům vadí moc vlhka, dalším jeho přebytek, nedostatek světla, nepříznivé složení půdy či si potrpí jen na určitý druh opylujícího hmyzu ... Květiny, dekorace a jiné věci pro radost. 1,645 likes · 218 talking about this. Nabízíme květiny především orchideje ale i jiné pokojové rostliny, a jiné zboží. Posíláme poštou nebo osobní odběr ve... Brouci foto, Wikipedie info - Fotografie zvířat a fotky přírody - www.Naturfoto.cz...

INFORMACE

AUTOR
David Průša
DIMENZE
8,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Orchideje České republiky.pdf

POPIS

Objevte kouzlo českých orchidejí ve druhém, rozšířeném vydání této výpravné celobarevné publikace! Na jejích stránkách zavedeme čtenáře do fascinujícího světa orchidejí, který udivuje rozmanitostí forem, nápaditostí životních strategií, pestrostí barev a tvarů, ale jenž je zároveň nesmírně křehký a zranitelný. Ojedinělost knihy spočíváv neobvyklém rozsahu obrazové části. U každého druhu nebo poddruhu je zachycen habitus rostliny, květenství, detail květu, biotop a v mnoha případech i plody rostliny.

Chcete si přečíst knihu?Orchideje České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Průša. Číst Orchideje České republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY