Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu

Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu - Aleš Sirný | Jesuslecitona.org

...běhu závodů i o vztazích mezi účastníky ... Legendy naší silnice | KNIHCENTRUM.sk ... . Dokument o jednom z nejúspěšnějších motocyklových závodníků na světě ... Profilový rozhovor s významnou osobností, která má co říci k aktuálnímu dění v ČR nebo ve světě ... Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (17) 06:25. Animovaný seriál USA (2011) Tučňáci z Madagaskaru III (5) 06:50. Záznam z festivalu automobilových legend. Při poskytování služeb nám pomáhají so ... Legendy naší silnice - 17 závodníků a osobností českého ... ... . Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Dukla sport 3/2010 3/2010 dukla sport čtvrtletník ASC DUKLA, TJ Dukla Praha a UNIASK ČR ARMÁDNÍ mistři světa rotmistr rotmistr galerie Narozen: 19. března 1985 v Praze Sport: moderní pětiboj Trenér: Jakub Kučera Oddíl: Dukla Praha V ASC DUKLA od roku 2001 David David Svoboda Svoboda NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY: 2005 MS 2006 MSJ - - - 2007 MS - - 2008 MS - - 2009 MS ... 17:00 Doba ledová 5 (2D) 19:30 Legenda o Tarzanovi (2D) 15. Pátek. 17:30 Doba ledová 5 (3D) 20:00 Očista: Volební rok | Horor. 16. Sobota. 17:30 Doba ledová 5 (2D) 20:00 Lucie: Příběh ... Každou kapitolu doplňují životopisy závodníků, kteří se v těch letech na silničních závodech potkávali a tvořili tehdejší špičku. Životní osudy závodníků jakými byli Kostlivec, Bubeníček, Lucák, Dusil, Kněz, Jiří a Jaroslav Simandlovi nebo Jiří Koštíř a mnoha dalších dosud nebyly nikde zveřejněny ... A v 17 hodin vyrazí průvod ke studenovskému skiareálu. Od 17.30 hodin budete moci sledovat rozcvičku lyžníků, pašeráčků a pašeraček pod taktovkou pana řídícího. V doprovodném programu budete moci vidět ohnivou show, po sešeření se z kopce rozjedou pašeráci na starých ski s loučemi a začne pašerácká zábava na sněhu. Novostrašecký měsíčník na říjen 2012. Informace pro občany města Nové Strašecí....

INFORMACE

AUTOR
Aleš Sirný
DIMENZE
8,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu.pdf

POPIS

Touha po rychlosti, po úspěchu, umění nikdy se nevzdávat i snaha o dosažení dokonalosti. To vše spojuje našich sedmnáct legend, které, ať už na dráze či mimo ni, psali historii okruhových závodů a zanechali výraznou českou stopu i na nejvýznamnějších motoristických podnicích. Díky osobitým příběhům, autentickým rozhovorům, a fotografiím z osobních archivů závodníků i předních fotografů, je tato kniha ojedinělým počinem - seznámíte se s životními osudy i kariérami a nahlédnete za oponu velkých závodů.

Chcete si přečíst knihu?Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Sirný. Číst Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY