Já a moji muži

Já a moji muži - Eva Dolejšová | Jesuslecitona.org

... ČR Kniha vypráví skutečný příběh ženy, která si odmala myslela, že musí být poslušná, aby ji druzí měli rádi ... Já a moji muži - Eva Dolejšová | Knihy Dobrovský ... . Týrání, zneužívání a šikanu ve vlastní rodině nerozeznala od normálního chování a považovala je za samozřejmou součást života. Pokud trpěla, byla přesvědčená, že všechno je její vina, že tak Já a moji muži Pan P.-Muž s kočkou 1. května 2015 v 21:21 | majinka Pan M.-Pan Božský-můj ženáč č.1 13. dubna 2015 v 21:47 | majinka Kniha Já a moji muži iba za 8,70 € v internetovom kníhku ... Já a moji muži - Eva Dolejšová | Databáze knih ... .-Pan Božský-můj ženáč č.1 13. dubna 2015 v 21:47 | majinka Kniha Já a moji muži iba za 8,70 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Vztahům mezi muži a ženami se věnovalo už hodně autorů, ať už odborníků nebo spisovatelů, kteří vztahy popisovali v románech či dramatech. Autorka se pustila do těchto vod s osobitým úhlem pohledu, protože jak sama tvrdí : „Každý vztah je jiný, každý ho prožívá jinak." A v knize nejde jen o milenecké, či partnerské vztahy, autorka se […] O vztazích mezi muži a ženami toho bylo napsáno již mnoho. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Já a moji muži. Celkové hodnocení ... Vlastně jsem zjistila, že není den nebo situace, co by se nedala otočit v téma "Já a moji muži". Při otázce, jestli nechce jít někdo do kina, se dozvím, že kdybych nebyla na ty (chudáky) chlapy taková, měla bych s kým chodit na filmy. Když běžím vyvenčit psa, je mi připomenuto, že kdybych dala někomu šanci, měl by mi ... Kniha "Já a moji muži" je určená především ženám. Příběh obyčejné ženy se, tak jako život, každé ženy, prolíná se světem mužů. Autorka s humorem a nadsázkou sleduje životní peripetie hlavní hrdinky, ať už s jejím otcem, bratrem, prvními láskami i v několika manželstvích. Typy mužů, kteří s...

INFORMACE

AUTOR
Eva Dolejšová
DIMENZE
5,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Já a moji muži.pdf

POPIS

O vztazích mezi muži a ženami toho bylo napsáno již mnoho. I když jsou základní vzorce stejné, pro každou ženu je její příběh s muži jiný, neopakovatelný, ať už jde o vztah s otcem, bratrem, milencem, kolegou, či jiným mužem v jejím vesmíru. Nahlédněte do světa obyčejné ženy, v jejímž životě se objevují muži, možná podobní těm, které jste potkaly i vy samy. Třeba zjistíte spolu s ní, že s muži se prostě nedá vydržet – ale bez nich taky ne! A hlavně že s humorem a správným úhlem pohledu ženská zvládne všechno!

Chcete si přečíst knihu?Já a moji muži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Dolejšová. Číst Já a moji muži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY