Franz Kafka a Praha: Literární průvodce Haralda Salfellnera

Franz Kafka a Praha: Literární průvodce Haralda Salfellnera - Harald Salfellner | Jesuslecitona.org

...2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny bez omezení otevřeny ... Franz Kafka a Praha | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... "Franz Kafka byl Praha a Praha byla Franz Kafka", napsal kdysi Johannes Urzidil. A skutečně, kdo ... Kniha Franz Kafka a Praha / Literární průvodce Haralda Salfellnera je tak velká, aby se do kapsy kabátu spíš nevešla, než vešla, současně tak malá, aby ji člověk mohl při procházce Prahou bez obtíží držet v ruce a za chůze do ní nahlížet pro poučení. Některá místa spojená se životem Franze Kafky (1883-1924) jsou v Pr ... Najlacnejsie franz kafka a praha | Sleviste.cz ... . Některá místa spojená se životem Franze Kafky (1883-1924) jsou v Praze označena, jiná ne, Harald Salfellner ... Všechny informace o produktu Kniha Franz Kafka a Praha - Harald Salfellner, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Franz Kafka a Praha - Harald Salfellner. Editions for Franz Kafka And Prague: 8085938359 (), 8072533037 (Paperback published in 2010), (Paperback published in 2011), 8072533061 (Paperback publis... Literární průvodce Haralda Salfellnera Prahou Franze Kafky. SALFELLNER Harald. Info: Vitalis, 2014 (1.) - brož., 120 str. Z něm. přel. P. Cink EAN: 9788072533244 ISBN: 978-80-7253-324-4 ... Recenze produ...

INFORMACE

AUTOR
Harald Salfellner
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Franz Kafka a Praha: Literární průvodce Haralda Salfellnera.pdf

POPIS

„Franz Kafka byl Praha a Praha byla Franz Kafka“, napsal kdysi Johannes Urzidil. A skutečně, kdo se vydá po stopách života Franze Kafky, toho cesta zavede přímo do srdce starého císařského města nad Vltavou. Až do morku kostí, celou svou bytostí je spisovatel Kafka zakořeněn v pražské půdě, všude v jeho díle probleskuje na povrch město a jeho lidé. Tento kompaktní průvodce zve čtenáře do Kafkova světa. Učí jej vidět Prahu tak, jak ji viděl Kafka. Při tom se tato publikace, překypující více než 150 historickými vyobrazeními a hojnými citáty z Kafkova díla a korespondence, stala díky autorově hutnému vypravěčskému stylu sama pražskou klasikou. Kniha je neustále průběžně aktualizována tak, aby odpovídala nejnovějšímu stavu poznání Kafkova života a díla, a je už dlouho ve svých četných vydáních nesporným standardním dílem pro všechny, kdož se chtějí nechat vést ... a svést: k intimní známosti se?spisovatelem Franzem Kafkou i Zlatou Prahou, jaká byla před zhruba sto lety.

Chcete si přečíst knihu?Franz Kafka a Praha: Literární průvodce Haralda Salfellnera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harald Salfellner. Číst Franz Kafka a Praha: Literární průvodce Haralda Salfellnera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY