Farmakoterapie v gastroenterologii

Farmakoterapie v gastroenterologii - Petr Dítě | Jesuslecitona.org

... 2. vydání-- autor: Štětkářová Ivana Farmakoterapie v gastroenterologii-- autor: Dítě Petr Moderní farmakoterapie v urologii-- autor: Zámečník Libor V gastroenterologii má farmakoterapie mezi léčebnými metodami zásadní podíl ... Farmakoterapie v gastroenterologii | Masarykova univerzita ... . Proto vznikla i potřeba zpracovat farmakoterapeutické principy jak u chorob obecně známých, tak u stavů v gastroenterologické praxi méně častých, jako jsou některé nemoci pankreatu nebo neuroendokrinní nádory. Farmakoterapie v gastroenterologii - Petr Dítě, Farmakoterapie patří v medicíně stále mezi tzv. ars medici. V posledních letech jsme svědky zavádění a využívání nových diagnostických metod v gastroenterologické praxi. V gas ... Farmakoterapie v gastroenterologii ... . Farmakoterapie v gastroenterologii - Petr Dítě, Farmakoterapie patří v medicíně stále mezi tzv. ars medici. V posledních letech jsme svědky zavádění a využívání nových diagnostických metod v gastroenterologické praxi. V gastroenterologii má farmakoterapie mezi léčebnými metodami zásadní podíl. Proto vznikla i potřeba zpracovat farmakoterapeutické principy jak u chorob obecně známých, tak u stavů v gastroenterologické praxi méně častých, jako jsou některé nemoci pankreatu nebo neuroendokrinní nádory. Príkladom takejto iniciatívy v oblasti racionálnej farmakoterapie sú v SR už od roku 1997 Metodické listy racionálnej farmakoterapie. Sú pripravované vopred určeným postupom za účasti odbornej verejnosti, reprezentovanej príslušnou odbornou spoločnosťou Slovenskej lekárskej spoločnosti (je garantom odbornosti pre danú ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Dítě
DIMENZE
8,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmakoterapie v gastroenterologii.pdf

POPIS

Farmakoterapie patří v medicíně stále mezi tzv. ars medici. V posledních letech jsme svědky zavádění a využívání nových diagnostických metod v gastroenterologické praxi. Tyto nové metody umožňují často nejen upřesnit diagnózu řady chorob, ale následně také volit efektivní a přitom cílené farmakoterapeutické přístupy. V gastroenterologii má farmakoterapie mezi léčebnými metodami zásadní podíl. Proto vznikla i potřeba zpracovat farmakoterapeutické principy jak u chorob obecně známých, tak u stavů v gastroenterologické praxi méně častých, jako jsou některé nemoci pankreatu nebo neuroendokrinní nádory. Monografie je výběrem některých okruhů farmakologické léčby v gastroenterologii a je určena gastroenterologům, internistům, geriatrům i praktickým lékařům.

Chcete si přečíst knihu?Farmakoterapie v gastroenterologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Dítě. Číst Farmakoterapie v gastroenterologii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY