Medvídek v kuchyni

Medvídek v kuchyni - Petra Bartíková, | Jesuslecitona.org

...y, které obvykle u medvídka doma dělají jen samou neplechu, se rozhodly, že mu tentokrát pomůžou ... Katarína Macurová | Albatros.cz ... . S medvídkem upečou ... Medvídek v kuchyni - Petra Bartíková . Veselé tvoření v kuchyni v roztomilé obrázkové knížce s pohyblivými obrázky" To je ale dvojka! Jedna je hubená jako lunt a druhá nemá daleko do kuličky. Dvě myšky, které obvykle u medvídka doma dělají jen samou neplechu, se rozhodly, že mu tentokrát pomůžou. Medvídek v kuchyni . To je ale dvojka! Jedna je hubená jako lunt a druhá nemá daleko do kuličky. ... Mysky v kuchyni | Sleviste.cz ... . Medvídek v kuchyni . To je ale dvojka! Jedna je hubená jako lunt a druhá nemá daleko do kuličky. Dvě myšky, které obvykle u medvídka doma dělají jen samou neplechu, se rozhodly, že mu tentokrát pomůžou. S medvídkem upečou vynikající pizzu! Se sladkou rajčatovou omáčkou a se sýrem, ten mají nejradši. Narodila se v roce 1983 v Bratislavě. Studovala na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, kde navštěvovala ateliér Volné grafiky a ilustrace u profesora Dušana Kállaye. Do povědomí široké veřejnosti se dostala díky knihám pro děti - Proč nekveteš?, Lily a Momo, Kde je ten pravý balon? nebo Jak naučit Edu lítat . Medvídek v kuchyni - Bartíková, Petra ; Medvídkovi při vaření pomáhají dvě myšky. Jsou to ale náramné poplety. Veselé leporelo s pohyblivými obrázky a roztomilými ilustracemi. ... Objednávejte knihu Medvídek v kuchyni v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 0 hodnocení Medvídek v kuchyni 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. To je ale dvojka! Jedn...

INFORMACE

AUTOR
Petra Bartíková,
DIMENZE
3,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Medvídek v kuchyni.pdf

POPIS

To je ale dvojka! Jedna je hubená jako lunt a druhá nemá daleko do kuličky. Dvě myšky, které obvykle u medvídka doma dělají jen samou neplechu, se rozhodly, že mu tentokrát pomůžou. S medvídkem upečou vynikající pizzu! Se sladkou rajčatovou omáčkou a se sýrem, ten mají nejradši. Co myslíš, podaří se jim to? Jedno je jisté – doma u medvídka bude zase veselo. Díky kouzelnému táhlu zvířátka téměř ožijí!

Chcete si přečíst knihu?Medvídek v kuchyni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Bartíková,. Číst Medvídek v kuchyni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY