Farmářský diář

Farmářský diář - Farma na dlani, | Jesuslecitona.org

...govou kampaň našeho nového projektu, který jsme si pro vás připravili! Milí uživatelé! právě jsme spustili crowdfundingovou kampa ... Multimediální farmářský diář | FarmaNaDlani.cz ... ... Multimediální farmářský diář V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si vypěstovat vlastní zeleninu. Farmářský diář Farma na dlani, kol. Nakladatel: Farma na dlani 2019 Farmářský diář . Farma na dlani, 2019. Výrobca Farma na dlan ... Farmářský diář - Farma na dlani, kol. | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Farmářský diář Farma na dlani, kol. Nakladatel: Farma na dlani 2019 Farmářský diář . Farma na dlani, 2019. Výrobca Farma na dlani, 2019. V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si vypěstovat vlastní zeleninu. Rozhodli jsme se proto vytvořit... rávě jsme spustili nový web, kde je možné si náš farmářský diář předobjednat, a navíc za akční cenu! S naším farmářským diářem se jednoduše a rychle se naučíte vařit pochoutky ze sezónních produktů, pěstovat vlastní rajčata třeba jen na balkóně a také jak zajímavý je život včel. Pivovar Hostivar Praha 15 - část obce Horní Měcholupy. do 4.9 Km Kozí farma Na Jabloňce Praha 8 Farmářský diář - dlani, Farma na; kol. ; V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si ... Farmářský diář - Farma na dlani . Diář plný tipů pro včelaření, zahradničení a receptů ze sezonních surovin, který ...

INFORMACE

AUTOR
Farma na dlani,
DIMENZE
6,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmářský diář.pdf

POPIS

V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si vypěstovat vlastní zeleninu. Rozhodli jsme se proto vytvořit diář propojený s webovou aplikací (jakýsi receptář) a shromáždit informace v podobě textů, obrázků a videí a nabídnout je čtenářům v přehledné formě. Během jeho přípravy jsme strávili celý rok po boku včelaře, zahradníka a foodblogerky, abychom pro vás vybrali ty nejlepší rady. Vytvořili jsme texty nabité zajímavostmi a natočili poutavá videa, ve kterých ti například poradíme, jak se starat o vlastní včelstvo – krok za krokem, měsíc po měsíci, tak, aby jsi si prošli celým rokem včelaře i zahradníka. Fyzický diář ti pak poslouží jako pracovní sešit. Obsahuje krátké shrnutí prací, na které se můžeš v daný měsíc těšit. Je zde místo na tvoje poznámky. Diář ti bude užitečným pomocníkem přímo v „terénu“ – u včel, u plotny nebo na zahradě.

Chcete si přečíst knihu?Farmářský diář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Farma na dlani,. Číst Farmářský diář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY