Jak souhvězdí dostala svá jména

Jak souhvězdí dostala svá jména - J. V. Šironina | Jesuslecitona.org

...5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny ... Jak souhvězdí dostala svá jména - pro děti - Jana ... ... . Bližší informace naleznete zde. ... Jak souhvězdí dostala svá jména. Jak souhvězdí dostala svá jména EAN: 9788025313312. J.V. Šironina. Manufacturer: FRAGMENT. Varianta: Kniha 242 Kč. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využí ... Jak souhvězdí dostala svá jména - Dětské stránky ... ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Krása noční oblohy fascinovala lidstvo od nepaměti. Mocné bohy, statečné hrdiny a bájná zvířata, o kterých si lidé mezi sebou vyprávěli, proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí. Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Báje a pověsti jsou ... Jak souhvězdí dostala svá jména - pro děti. ... proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí. Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Báje a pověsti jsou převyprávěny tak, aby jim porozuměly i malé děti. Jak souhvězdí dostala svá jména. Jana Eislerová. Krása noční oblohy fascinovala lidstvo od nepaměti. Mocné bohy, statečné hrdiny a bájná zvířata, o kterých si lidé mezi sebou vyprávěli, proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí....

INFORMACE

AUTOR
J. V. Šironina
DIMENZE
3,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak souhvězdí dostala svá jména.pdf

POPIS

Zajímá vás, jak získaly hvězdy a souhvězdí svá jména? Vstupte do světa mýtů, bájí a pověstí. Projděte se hvězdnou oblohou. Poznejte příběhy, které se váží k jednotlivým znamením zvěrokruhu. Víte jak se dostal na oblohu Perseus, Andromeda, Labuť nebo Orion? Před každou pověstí je informace, kde se souhvězdí nachází na obloze, kdy je viditelné, z kolika hvězd se skládá a řada dalších zajímavostí. Součástí knihy je rejstřík, přehled latinských názvů a současná mapa hvězdné oblohy.

Chcete si přečíst knihu?Jak souhvězdí dostala svá jména ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. V. Šironina. Číst Jak souhvězdí dostala svá jména Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY