Setkání s pozoruhodnými lidmi

Setkání s pozoruhodnými lidmi - Osho | Jesuslecitona.org

...perman za supercenu! Setkání s pozoruhodnými lidmi ... EOF ... . OSHO. Info: Beta-Dobrovský, 2011 (1.) - brož., 256 str. EAN: 9788073064686 ISBN: ... Kniha: Setkání s pozoruhodnými lidmi - Osho. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... SETKÁNí LIDMI OSHO . Title: Setkání s pozoruhodnými lidmi - Osho epub fb2 PDF Created Date: 1/21/2018 10:58:12 PM ... Kniha: Setkání s pozoruhodnými lidmi (Osho)(Os ... Setkání s pozoruhodnými lidmi - Osho | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Kniha: Setkání s pozoruhodnými lidmi (Osho)(Osho) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk setkÁnÍ s pozoruhodnÝmi lidmi. next amazonŠtÍ indiÁni reagujÍ na obrazy naŠeho svĚta. related videos. ŽÍt s lehkostÍ - living lightly. babiČka cvrČek. don mclean - vincent - noc plnÁ hvĚzd. 2012 - Čas na zmĚnu. nejnovější příspěvky. tokijskÁ vĚŽ: maminka a jÁ, a nĚkdy tatÍnek; ...

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
11,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání s pozoruhodnými lidmi.pdf

POPIS

Všechny mytologie světa jsou mnohem blíž pravdě než takzvané dějiny – to je základní poselství další úžasné knihy známého duchovního učitele, jehož promluvy jsou tentokrát zaměřeny na myšlenky nejrůznějších významných osobností, od Buddhy až po Kršnu. Pozoruhodným lidem, o kterých se Osho zmiňuje, se většinou oficiální učebnice historie příliš nevěnují, přesto jsou tyto osobnosti podle mistrova mínění pro svět mnohem přínosnější než slavní králové či válečníci, o nichž se stále dokola hovoří a píše. Historie zaznamenává převážně konflikty, soustředí se na negativní věci – spory, boje a touhu po moci. Proto se nám někdy zdá, že úžasní lidé přinášející pozitivní osvícené vzkazy snad ani nikdy nežili, že jsou to postavy mytologické, nikoli reálné, že jsou jen výplodem naší fantazie či zhmotněním našich tužeb. To je ale omyl, zdůrazňuje mistr Osho – oni skutečně existovali, jen po sobě nezanechali stopy. Historie se například nezmiňuje o Ježíši – v podstatě o něm vůbec nemluví. A Osho ve své knize připomíná, že žilo mnoho takových, jako byl Ježíš… Pojďme tedy naslouchat hlasům vzácných učitelů, kteří nás mohou obohatit a podat nám zprávu o cestě k vnitřní svobodě.

Chcete si přečíst knihu?Setkání s pozoruhodnými lidmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Setkání s pozoruhodnými lidmi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY