Hledání člověka a sny o milování se s ním

Hledání člověka a sny o milování se s ním - Daniel Micka | Jesuslecitona.org

...166 Kč. Koupit. Samou láskou člověka sníst ... Hledání člověka a sny o milování se s ním ... . Micka, Daniel. Hledání člověka a sny o milování se s ním. Název: Hledání člověka a sny o milování se s ním. Autor: Daniel Micka. Rok vydání: 2011. Počet stran: 139 s. Kategorie: Erotika, Beletrie. Vazba: originální, vázaná s přebalem. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Hledání člověka a sny o milování se s ním. Hledání Spinozy radost, strast a citový mo ... Hledání člověka a sny o milování se s ním ... . Hledání Spinozy radost, strast a citový mozek. Hotel Europa. Hovno? Hovory s ptákem. Hrana ohně ... Hledání člověka a sny o milování se s ním 127 Kč -15 %. Koupit. Operace Kondor 117 Kč -15 %. Koupit. AutoCAD 319 Kč -19 %. ... o nic se nestaráte. ... Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Další navazující sbírka Hledání člověka a sny o milování se s ním vyšla roku 2007 jako e-kniha a roku 2011 v knižním vydání. Jeho povídky se staly inspirací dvou divadelních her a některé vyšly v překladu do finštiny, nizozemštiny a polštiny v zahraničních literárních sbornících či časopisech. Hledání člověka a sny o milování se s ním: How the West was lost. It didn't start with you. Jak žít s neurotickou kočkou: Judaismus konečný a nekonečný: Kterak Západ zbloudil : 50 let ekonomického bláznovství - a neúprosná rozhodnutí, která nás čekají: Kultura narcismu : americký život ve věku snižujících se ... * "Hledání člověka a sny o milování se s ním". Russo * Hledání člověka a sny o milování se s ním. Última atualização: 2016-03-03 Frequência de uso: ... Hledání člověka a sny o milování se s ním 127 Kč -15 %. Koupit. Šaarej halacha 218 Kč -16 %. Koupit. Rukopis z Akkry 191 Kč -20 %. ... Darujte poukaz v libovolné hodnotě a my se postaráme o zbytek. ... Člověka 177 Kč -19 %. Předobjednat. Chirurgická propedeutika 501 Kč -14 %. Hledání člověka a sny o milování se s ním ... Dočteme se o jedincích, kteří mají dokonalý zrak, ale nepoznají své vlastní děti, o nevidomých, kteří se stávají hypervizuálními nebo kteří se orientují pomocí „zraku jazyka" - ti všichni autorovi dávají podněty k zásadním otázkám, které míří ke ......

INFORMACE

AUTOR
Daniel Micka
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání člověka a sny o milování se s ním.pdf

POPIS

Soubor povídek a reflexí Hledání člověka a sny o milování se s ním je literární a existenciální výpovědí, která staví na neobvyklých příbězích a zároveň na expresivních záznamech vypravěče. Ten se objevuje napříč textem v řadě v nezvyklých, někdy zarážejících podobách, přičemž jeho role zůstává znepokojivě neměnná. První část knihy, Hledání člověka, provádí čtenáře fantaskním světem, i když minipovídky reflektují spíše absurditu světa skutečného. Druhá část, Sny o milování se s ním, je souborem snových představ a tajných zákoutí duše autora – i čtenáře, nechávajícího se zcela pohltit imaginací a atmosférou próz, děsivou i přitažlivou zároveň.

Chcete si přečíst knihu?Hledání člověka a sny o milování se s ním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Micka. Číst Hledání člověka a sny o milování se s ním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY