Jen se mi s tím pochlup

Jen se mi s tím pochlup - Martin Charvát, | Jesuslecitona.org

... kuchtání. Je fakt, že vše dělám na dvě brda, buď se sedmi, nebo s česňekem ... Knihy Martin Charvát | Dobré Knihy.cz ... . (to ň je sic!, říkávala to tak má babička. a taky leflektor a levolvér) Jejda, to se mi to nějak natáhlo, tahle misije kTě, tak hej da°, chrr ... Přece jen, dneska se s tím nikdo nesere a na to tata je člověk na dlažbě. ... jen se pochlup a proc nemuze "strejc" delat schody? jako ... že nám to okopírovala, tu jejich hrůzu a že si to máme vzít s sebou. Až se mi nabije foťák, tak vám to vyfotim a hodim sem, ať se taky pobavíte. N ... Beharovska lharka martin poch levně | Mobilmania zboží ... . Až se mi nabije foťák, tak vám to vyfotim a hodim sem, ať se taky pobavíte. Nooo....tak asi tak... Takže moje obavy ... Totálně se mi ale příčí, když má být ta jejich "samostatnost" a "objevování vlastní síly" spjaté s tím, že budou muset s někým bojovat, soutěžit, vytahovat na něj ostré lokty nebo drát se nahoru a šlapat přitom po cizích hlavách. No protože by to byl samozřejmě podvod - to co píšeš je v podstatě komplet v rozporu s tím, co propagují oni na své kickstarterové stránce. Jen se mi prostě nezdá, že by mezi těmi cca 25 000 lidmi nenašel nikdo, kdo by to neprověřovat....

INFORMACE

AUTOR
Martin Charvát,
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Jen se mi s tím pochlup.pdf

POPIS

Po více než 30ti letech vychází letos v květnu poprvé knižně výbor z poetických prací bratří Charvátů. Vznikl s použitím původních, podomácku na stroji napsaných a ručně svázaných, sešitků "samovydaných" sbírek Rasovina /Martin Ch./ a Hýrum Key Rum, Poezie pro mentálně retardovanou mládež /Michal Ch./ z let 1978 - 1982. Sbírka je oslavou májových dní, starých dobrých nečasů, dožitých padesátin Michala Ch., poctou nezávislému myšlení a jiným závislostem.

Chcete si přečíst knihu?Jen se mi s tím pochlup ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Charvát,. Číst Jen se mi s tím pochlup Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY