Na vlastní pěst: Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži

Na vlastní pěst: Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži - Kate Holdenová | Jesuslecitona.org

..., kteří si za sex rádi zaplatí. Po odvykací kúře a nalezení cesty zpátky ke své rodině se Kate rozhodla odejít z Melbourne - tentokrát za ... Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na ... ... ... Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži Ve strhujícím pokračování své autobiografie vypráví Australanka Kate Holdenová úplně jiný příběh než byl ten o jejím propadu na dlažbu ulice a do chtivých rukou mužů, kteří si za sex rádi zaplatí. Kniha: Na vlastní kůži - Kate Holdenová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poš ... Na vlastní kůži (Kate Holden) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha: Na vlastní kůži - Kate Holdenová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Na vlastní pěst je příběhem její cesty do Říma a Neapole, ze zaběhnutého světa flirtů a sexu k lásce, od ztráty k porozumění - a pak zase zpátky. V okouzlující biografii však najdete obojí - sex s cizinci i utrpení zlomeného srdce. Na vlastní kůži-22 %. Není skladem. 53 Kč 48 Kč bez DPH. Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži-22 %. Na jednu stranu mi dívky bylo líto, na druhou si za všechno mohla sama. Velice mě bavil naturalistický život prostitutky a myslím, že by si tuto knihu měla přečíst každá kurtizánka a zamyslet se nad tím, co vlastně dělá a stojí jí to za to. Možná to na některé zapůsobí tak, že začnou řádit ještě víc. !Ukázka z knihy!Čtenářům otevřených zpovědí Kate Holdenové by nemělo uniknout pokračování jejího úspěšného románu Na vlastní kůži. V knize Na vlastní pěst se hrdinka po předchozím životě na dlažbě i střídání mužských náručí snaží vzít osud do svých rukou. Na vlastní pěst: Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži. Žádný strach: Green Lantern. Zuzka a závodní kůň: Příběhy z farmy Naděje. Rodinný průvodce přírodou. Knihtisk, zbožno...

INFORMACE

AUTOR
Kate Holdenová
DIMENZE
6,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Na vlastní pěst: Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži.pdf

POPIS

Na vlastní pěst je příběhem její cesty do Říma a Neapole, ze zaběhnutého světa flirtů a sexu k lásce, od ztráty k porozumění – a pak zase zpátky. V okouzlující biografii však najdete obojí – sex s cizinci i utrpení zlomeného srdce. Příběh je o pyšné touze po nezávislosti i tíži samoty, která se s ní pojí ruku v ruce. Je o ztrátě sebe sama v lásce k druhému a objevení své pravé identity skrze něžné ruce milence. Ale především je Na vlastní pěst knihou o pouti ženy za odhalením pravdy o sobě samé. A taky o snaze tu novou pravdu přijmout. Kate Holdenová říká: „Nejde o knížku o sexu, ale o knížku plnou sexy okamžiků.“ A dodává: „Doufám, že dokážu představit mužům ženskou sexualitu ve světle, ve kterém ji dosud neviděli.“ Ve strhujícím pokračování své autobiografie vypráví Australanka Kate Holdenová úplně jiný příběh než byl ten o jejím propadu na dlažbu ulice a do chtivých rukou mužů, kteří si za sex rádi zaplatí. Po odvykací kúře a nalezení cesty zpátky ke své rodině se Kate rozhodla odejít z Melbourne – tentokrát za nalezením sebe sama.

Chcete si přečíst knihu?Na vlastní pěst: Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Holdenová. Číst Na vlastní pěst: Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY