Migréna

Migréna - Věra Peterová | Jesuslecitona.org

...ist.) 1x10 ks: Liek obsahuje tri liečivá: kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín ... Migréna | Moje zdraví ... . Kyselina acetylsalicylová a paracetamol zmierňujú bolesť a znižujú horúčku a kyselina acetylsalicylová zmierňuje aj zápal. Kofeín je mierne povzbudzujúca látka a zvyšuje účinok kyseliny acetylsalicylovej a paracetamolu. Migréna je označení pro bolest hlavy (), která je rekurentní, zpravidla jednostranná, trvající několik hodin a v některých případech bývá provázena vizuálními nebo senzorickými symptomy známými jako "aura".Migréna je v populaci velmi častá, více u žen a je silně geneticky vázaná. Až 70 % ... Migraine - Wikipedia ... .Migréna je v populaci velmi častá, více u žen a je silně geneticky vázaná. Až 70 % pacientů s migrénou má příbuzného prvního stupně s anamnézou migrény. Migréna a její léčba. Každý migrenik by se měl ze všeho nejdříve zaměřit na správnou životosprávu. Na talíři by se měla objevovat například ryba, potraviny bohaté na měď nebo zelenina. Doporučuje se i konzumace kávy, jelikož právě kofein působí proti migréně....

INFORMACE

AUTOR
Věra Peterová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Migréna.pdf

POPIS

Monografie je adresována lékařům, kteří se věnují nemocným s migrénou a jinými bolestmi hlavy. Cílem je seznámit čtenáře nejen s vědeckými podklady bolestí hlavy, ale soustředit se i na praktické klinické dopady a možnost využití nových poznatků v diagnostice a léčbě migrény. Bolest hlavy se již dávno stala sociální a ekonomickou zátěží jak jednotlivce, který jí trpí, tak celé společnosti. I proto je nutná správná diagnostika a adekvátní a moderní léčba. Předkládaná kniha je určena jak praktickým lékařům pro každodenní praxi, tak specialistům z různých oborů, ale i studentům medicíny ve vyšších ročnících, kteří se s bolestmi hlavy u svých nemocných setkávají nebo budou setkávat. Součástí publikace je i obrazová dokumentace na CD.

Chcete si přečíst knihu?Migréna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Peterová. Číst Migréna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY