Prokletá setba

Prokletá setba - Jaroslav Haidler | Jesuslecitona.org

...e na pozadí skutečných historických událostí ve vypjatých okamžicích našich dějin druhé třetiny 20 ... PDF Párek JUNIOR ... . století. Prokletá setba Jaroslav Haidler. 348 Kč ... „Prokletá setba" je skutečně čtivý a napínavý román, který zaujme čtenáře hledající špionážní příběhy z druhé světové války. Je pravdou, že kdyby autor více zapracoval na postavách a ději, kniha by tím určitě získala. Naopak je faktem, že už tak rozsáhlý román (440 s.) by samozřejmě tímto získal na Prokletá setba Ja ... Prokletá setba - Jaroslav Haidler | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Naopak je faktem, že už tak rozsáhlý román (440 s.) by samozřejmě tímto získal na Prokletá setba Jaroslav Haidler kniha. Protázky a odvěty Ivan M. Havel. Proč jsme v Listopadu vyšli do ulic Jaromír Procházka pdf ulozto. Prožvýkej se do zdraví!: Štíhlý a vitální bez diety Jürgen Schilling pdf ulozto. Prsten od vévodkyně František Novotný epub. Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Knihy se štítkem válka v online antikvariátu TrhKnih.cz. TrhKnih.cz - antikvariát mezi lidmi. Přidat titul do databáze. Můžete platit pomocí Prokletá setba Jaroslav Haidler kniha. Protázky a odvěty Ivan M. Havel. Proč jsme v Listopadu vyšli do ulic Jaromír Procházka pdf ulozto. Prožvýkej se do zdraví!: Štíhlý a vitální bez diety Jürgen Schilling pdf ulozto. Prsten od vévodkyně František Novotný epub. Aktuality - Z města Výběr z knižních novinek za měsíc únor 2011. Městská knihovna Český Brod. Naučná literatura: ACKROYD, Peter: Fiktivní deník Oscara Wildea (Orsini) Prokletá setba je původní český román odehrávající se na pozadí skutečných historických událostí ve vypjatých okamžicích našich i světových dějin druhé třetiny 20. století. Jaroslav Haidler je čtenáři přibližuje zejména prostřednictvím důstojníka německé špionáže, který se ...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Haidler
DIMENZE
8,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Prokletá setba.pdf

POPIS

Prokletá setba je původní český román odehrávající se na pozadí skutečných historických událostí ve vypjatých okamžicích našich dějin druhé třetiny 20. století. Jaroslav Haidler, autor úspěšného titulu Jobova zvěst, tuto dobu čtenáři přibližuje prostřednictvím postavy důstojníka německé špionáže, který se kvůli nesouhlasu s Hitlerovou nacistickou politikou rozhodne spolupracovat s československou výzvědnou službou. Při dobrodružné četbě plné vzrušujících zápletek a mimořádně živě prokreslených postav se stanete mimo jiné svědky jednání s prezidenty Benešem, Háchou, Gottwaldem i Eisenhowerem. Budete vtaženi do zákulisí protinacistického odboje a partyzánských akcí. V další části, popisující poválečné období a činnost špionážních služeb, pak budete sledovat hlavní postavu při odhalování pokusů na lidech s novou biologickou zbraní až k velice překvapující pointě.

Chcete si přečíst knihu?Prokletá setba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Haidler. Číst Prokletá setba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY