Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů

Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů - Josef Sixta, | Jesuslecitona.org

...onomického využívání i obnovování zařízení ... Logistika : metody používané pro řešení logistických projektů ... . Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů Autor: Sixta, Josef a Žižka, Miroslav Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025125632 ISBN: Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 16,7 × 22,5 cm Logistika : metody používané pro řešení logistických projektů / Hlavní autor: Sixta, Josef, 1940- ... Projektování logistických systémů / Hlavní autor: Čujan, Zdeněk Vydáno: (2010) Logistika pro 21. století = (Supply chain management) / Hlavní aut ... Logistika - Metody používané pro řešení logistických ... ... . století = (Supply chain management) / Hlavní autor: Pernica, Petr, 1948- Vydáno ... SIXTA, Josef and Miroslav ŽIŽKA. Logistika : metody používané pro řešení logistických projektů. In Praxe manažera. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2009. 238 s. Praxe manažera. ISBN 978-80-251-2563-2. Other formats: BibTeX LaTeX RIS Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Monografie Logistika: Metody používané pro řešení logistických projektů navazuje na publikaci Logistika: Teorie a praxe z roku 2005. Jak autoři uvádějí, největší úspory v logistických činnostech je možné hledat v oblasti zásob, v oblasti ekonomického využívání i obnovování zařízení. Logistika s přidanou hodnotou ... Naši logističtí profesionálové s m...

INFORMACE

AUTOR
Josef Sixta,
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů.pdf

POPIS

Kniha navazuje na publikaci Logistika – teorie a praxe. Zabývá se logistickými projekty i řešením v oblasti zásob, především z pohledu úspor nevýrobních nákladů, které v dnešní době často rozhodují o existenci výrobních i obchodních společností. Seznámíte se také se základy síťové analýzy nebo s problematikou výběru optimální varianty z většího počtu řešení. Samozřejmě nechybí grafy, tabulky a celá řada příkladů z praxe.

Chcete si přečíst knihu?Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Sixta,. Číst Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY