Jonah Hex: Tvář plná násilí

Jonah Hex: Tvář plná násilí - Tony DeZuniga, | Jesuslecitona.org

...it eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Comics - Jonah Hex: Tvář plná násilí (paperback) - [18 ... KOMIKS: Jonah Hex: Tvář plná násilí | sarden.cz ... .3. 2020] Scénář: Justin Gray, James Palmiotti (Jimmy) Kresba: Tony DeZuniga, Luke Ross Počet stran: 144 Tisk: barevný 10 € TITUL ROK VLOŽENO; Jonah Hex: Tvář plná násilí (paperback) 2010: 3.8: 4803: 25: 30.11.2010: Jonah Hex: Tvář plná násilí (pevná vazba) 2010: 3.8: 4058 Kniha: KOMIKS: Jonah Hex: Tvář plná násilí - Jimmy Palmiotti; Justin Gray. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v pro ... KOMIKS: Jonah Hex: Tvář plná násilí | sarden.cz ... .8: 4058 Kniha: KOMIKS: Jonah Hex: Tvář plná násilí - Jimmy Palmiotti; Justin Gray. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Jonah Hex. Jonah Hex. V této sekci je 1 knížek. Řadit dle: Názvu | Ceny | Data. Cena: do 200 Kč » | do 500 Kč » | do 1000 Kč » Od Do. Jonah Hex - Tvář plná násilí - váz. James Jimmy Palmiotti. Externí sklad. Více » 336 Kč ... Pracovní flanelová košile Jonah (Pánské košile) Hodnocení produktu: 93% . Pánská pracovní flanelová košile, 100% bavlna, gramáž 160 g/m2, velikost 39-48. Nabízíme také modrou zateplenou flanelovou košili. Zde si k tomuto pracovnímu oděvu můžete... Jonah Hex - Tvář plná násilí - brož. - Palmiotti Jimmy - Pro některé byl hrdinou, pro jiné ničemou... ale kamkoliv přijel, lidé si šeptali jeho jméno. Vychován Apači, svého času voják Konfederace, nyní lovec hlav. Se svými prvními šesti westernovými...

INFORMACE

AUTOR
Tony DeZuniga,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jonah Hex: Tvář plná násilí.pdf

POPIS

Pro některé byl hrdinou, pro jiné ničemou... ale kamkoliv přijel, lidé si šeptali jeho jméno. Vychován Apači, svého času voják Konfederace, nyní lovec hlav. Se svými prvními šesti westernovými příběhy přijíždí Jonah Hex. Vydejte se na cestu s nejlepším lovcem hlav Divokého západu. Utkává se s chamtivostí, korupcí, pomstychtivostí a pouští se do nebezpečných soubojů. Sám zná jen jeden způsob spravedlnosti: rychlou kulku. Když člověk ví, že v nebi pro něj není místo, pak by dobře udělal, kdyby se snažil co nejlépe vycházet s ďáblem. A tak si Jonah dal za úkol poslat na onen svět tolik hříšníků, kolik se jich jen do pekla vejde a nikdy se neohlížet zpět. Hex v mnohém připomíná postavu, kterou ztvárnil Clint Eastwood ve filmech Sergia Leoneho Clint. K tomuto dojmu přispívá i realistická kresba Luka Rosse.

Chcete si přečíst knihu?Jonah Hex: Tvář plná násilí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony DeZuniga,. Číst Jonah Hex: Tvář plná násilí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY