Sázka na žraloky

Sázka na žraloky - Peter Klein | Jesuslecitona.org

...světí, které jsou mnohem děsivější, než původně předpokládal ... Sazka svět - blog | Sazka.cz ... . Sázka na žraloky Autor: Klein, Peter Nakladatel: Olympia EAN: 9788073762322 ISBN: 978-80-7376-232-2 Originál: Punter´s Turf Překlad: Hašpl, František Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Kromě neoprenu a kyslíkové bomby si na ponor mezi žraloky přibalíte žehlící prkno (doporučujeme nějaké menší) a žehličku. Nemusí jít o žádný nejnovější model. Napařování ani škrobe ... Kniha: Sázka na žraloky - Peter Klein | Knihy.ABZ.cz ... . Nemusí jít o žádný nejnovější model. Napařování ani škrobení nebudete potřebovat. No a na dně řeky, moře nebo oceánu se ponoříte na dno a už jedete. Blondýny - zásuvku tam nehledejte. Takže kdo tady bude mít nejvíc cool profilovou fotku na facebooku, aha? Máš rád zvířata a chceš zažít den jako z filmu? Když setřeš výherní los, vezmeme tě do pralesa za gorilami, na safari za slony a nebo do moře za žraloky. Taky se tu ale skrývá jedna věc, a ta je pro skutečné velmistry, kteří se toho nebojí. Čeho? Sázka na žraloky. Doporučená cena: 249,00 Kč . ... a zároveň soukromý detektiv John Punter byl už u pěkné řádky kriminálních zločinů a černých obchodů jak na dostihové dráze, tak i mimo ni. A tak když je unesena a brutálně zavražděna dcera jeho kamaráda bookmakera, ochotně mu nabídne svou pomoc. Ve chvíli, kdy už ... Kniha: Sázka na žraloky - Peter Klein. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Profesionální hazardní hráč a...

INFORMACE

AUTOR
Peter Klein
DIMENZE
3,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Sázka na žraloky.pdf

POPIS

Profesionální hazardní hráč a zároveň soukromý detektiv John Punter byl už u pěkné řádky kriminálních zločinů a černých obchodů jak na dostihové dráze, tak i mimo ni. A tak když je unesena a brutálně zavražděna dcera jeho kamaráda bookmakera, ochotně mu nabídne svou pomoc. Ve chvíli, kdy už se zdá, že pátrání je na dobré cestě, zemře jednomu z místních trenérů za záhadných okolností mladý žokej. Punter postupně skládá střípky záhadných událostí dohromady, až zjistí, že se zapletl do sítě zločinů z podsvětí, které jsou mnohem děsivější, než původně předpokládal.

Chcete si přečíst knihu?Sázka na žraloky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Klein. Číst Sázka na žraloky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY