Jazyková mapa: česko-ruská - obecná

Jazyková mapa: česko-ruská - obecná - - | Jesuslecitona.org

...sou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků ... Mapa evropy a ruska | Sleviste.cz ... . Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazyky. Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní… Česko-anglická jazyková mapa - obecná-fonetická ... Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní komunikaci. Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní použív ... Česko-irská jazyková mapa - obecná levně, cena 116 Kč ... ... . Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní používání a neporovnatelně rychlejší použití v praxi. Po naučení systému jedné jazykové mapy je uživatel ... Česko-vietnamská jazyková mapa - obecná-fonetická - Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků. Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazy Česko-bulharská jazyková mapa - obecná-fonetická - neuveden. Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v... Česko-ruská jazyková mapa - 2 v 1 Danielle Steelová ... Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní komunikaci. Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní používání a neporovnatelně rychlejší použití v praxi. Po naučení systému jedné jazykové mapy je uživatel ... Česko-ruská jazyková mapa - obecná . Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků. Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazyky. Česko-ruská jazyková mapa - 2 v 1. Celkové hodnocení ... Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní komunikaci. Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní používání a neporovnatelně rychlejší použití v praxi. Po naučení systému jedné jazykové mapy je ... Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků. Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazyky. Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel ... Jazyková mapa: česko-ruská - obecná. Veselá bída. Egypt -Lidé starověku: Co nám o sobě řekli - kosmas.cz Kniha: Řím -- Lidé starověku: co nám o sobě řekli Autor: Michael Kerrigan. Starověká římská civilizace trvala téměř tisíc let. V době, kdy dosáhla vrcholu, sahala římská říše od Británie na severozápadě ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Jazyková mapa: česko-ruská - obecná.pdf

POPIS

Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků.Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazyky.Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní komunikaci.Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní používání a neporovnatelně rychlejší použití v praxi.Jazyková mapa je určena pro zákazníky, kteří :- Se chtějí domluvit rychle v zemi, kam právě jedou - Nechtějí se učit věci, které pro samotnou konverzaci nikdy nevyužijí - Nechtějí se učit do tzv. šuplíku - Vrací se po dlouhé odmlce k jazyku, potřebují osvěžit znalosti - Chtějí se učit s co nejmenší časovou investicí do výuky - Chtějí poznat základní informace o jazyku - Chtějí být připraveni na nenadálésituace např. na dovolené ( nehoda, úraz, problém s ubytováním, kvalita jídla apod. ) - S pomocí jazykové mapy není člověk odkázán na překladatelskou pomoc od druhých - Lidé chtějí v cizím jazyce hlavně mluvit - na to je jazyková mapa ideální - Za několik hodin se domluví opravdu každý na základní úrovni v jakémkoli jazyceSamozřejmostí je úplná podpora produktu na internetu (www.gjnp.cz), návody, výslovnosti, informace o dané zemi, e-shop, individualizace jazykových map apod.

Chcete si přečíst knihu?Jazyková mapa: česko-ruská - obecná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jazyková mapa: česko-ruská - obecná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY