Země se ubrání

Země se ubrání - Jaroslav Kadrnožka | Jesuslecitona.org

... nejsilnější oře a mocné draky ztělesňující sílu ledu, země a ohně! Vyráběj v kovárně jedinečné a ničivé zbraně! Vytvoř klan, nebo se ke klanu přidej, a veď své přátele a spojence k vítězství v ... Kniha: Země se ubrání (Jaroslav Kadrnožka) | Martinus ... ... Podrobný popis produktu Země se ubrání Problémy, které si lidstvo vytvořilo svou činností, jsou nesmírně složité a velmi obtížně řešitelné. Globální oteplování Země a rovněž jeho rozhodující antropogenní příčiny jsou již dostatečně věrohodně prokázané. Mezinárodní hackerský útok na země G7. Jak se ubrání? 10. května 2019, 18:14 — Autor: Libor Novák / EuroZprávy.cz / ČTK . Země skupiny sedmi nejvyspělejších ekonomik (G7) provedou na začátku června tř ... Země se ubrání (Jaroslav Kadrnožka) od 12.82€ . NajNakup.sk ... . Mezinárodní hackerský útok na země G7. Jak se ubrání? 10. května 2019, 18:14 — Autor: Libor Novák / EuroZprávy.cz / ČTK . Země skupiny sedmi nejvyspělejších ekonomik (G7) provedou na začátku června třídenní simulaci rozsáhlého přeshraničního hackerského útoku na finanční sektor. Knihy Uhlík v ekosystémech České republiky v měnícím se klimatu-- autor: Marek Michal V., kol. Země se ubrání-- autor: Kadrnožka Jaroslav Klima a společnost-- autor: Stehr Nico, Storch Hans von Člověk a příroda - Vzduch-- autor: kolektiv autorů Skleníkové plyny z půdy a zemědělství-- autor: Šimek Miloslav Rusko se ubrání komukoli. Média nám zase malují čerta na zeď ... „Naše země se svým rozlehlým územím, složitou národně územní strukturou a řadou kulturních a historických tradic se nemůže normálně rozvíjet, a řeknu to silněji, vůbec stabilně existovat v podobě parlamentní republiky. » přihlásit se Výraz ubrat » zpět. další>> <

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Kadrnožka
DIMENZE
8,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Země se ubrání.pdf

POPIS

Problémy, které si lidstvo vytvořilo svou činností, jsou nesmírně složité a velmi obtížně řešitelné. Globální oteplování Země a rovněž jeho rozhodující antropogenní příčiny jsou již dostatečně věrohodně prokázané. Stejně tak je dostatečně prokázané nadměrné čerpání přírodních zdrojů a emitování ohromného množství odpadů a škodlivin do přírodního prostředí. To jsou hlavní témata, jimž se ve své nové knize věnuje profesor Jaroslav Kadrnožka, jehož hlavní oblastí zájmu je energetické inženýrství. Publikace je tak zaměřena nejen na problematiku opatřování energií, ale také na mnohem širší problematiku nadměrného čerpání přírodních zdrojů a poškozování životního prostředí.

Chcete si přečíst knihu?Země se ubrání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kadrnožka. Číst Země se ubrání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY