Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti

Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti - Reinhold Messner | Jesuslecitona.org

...iba za 8,70 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s ... Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti - Knihy.ABZ.cz ... .r.o. Kniha: Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti - Reinhold Messner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti Autor: Messner, Reinhold Nakladatel: Brána EAN: 9788072434589 ISBN: 978-80-7243-458-9 Originál: Annapurna. 50 Jahre Expeditionen in die Todeszone Popis: 1× kniha, vázan ... Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti - Reinhold ... ... . 50 Jahre Expeditionen in die Todeszone Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2010 (2. vydání) Annapurna 50 let expedic do zóny smrti expedice ... Byla to Annapurna v nepálském Himálaji. Šedesát let po tomto průkopnickém výkonu vede na „Bohyni úrody", jak hoře říkají domorodci, tucet různých tras a na Annapurně stanulo i několik českých horolezců. Autor, který jako první vystoupal na Annapurnu po obtížné ... Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti ... Byla to Annapurna v nepálském Himálaji. Šedesát let po tomto průkopnickém výkonu vede na „Bohyni úrody", jak hoře říkají domorodci, tucet různých tras a na Annapurně stanulo i několik českých horolezců. Autor, který jako první vystoupal na Annapurnu po obtížné ... Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti. Neohodnoceno Tweet. Dostupnost ... Byla to Annapurna v nepálském Himálaji. Šedesát let po tomto průkopnickém výkonu vede na „Bohyni úrody", jak hoře říkají domorodci, tucet různých tras a na Annapurně stanulo i několik českých horolezců. Autor, který jako první vystoupal na ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti 2002; všech 36 knih autora. Kniha Annapurna - 50 let expedic d...

INFORMACE

AUTOR
Reinhold Messner
DIMENZE
5,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti.pdf

POPIS

V roce 1950 se francouzské expedici, vedené Mauricem Herzogem, podařil výstup na první osmitisícovku. Byla to Annapurna v nepálském Himálaji. Šedesát let po tomto průkopnickém výkonu vede na „Bohyni úrody“, jak hoře říkají domorodci, tucet různých tras a na Annapurně stanulo i několik českých horolezců. Autor, který jako první vystoupal na Annapurnu po obtížné severozápadní stěně, vypráví napínavý příběh zpřístupnění této nebezpečné osmitisícovky a poprvé uveřejňuje seznam všech obyvatelů Annapurny. Obnovené vydání jedné z nejúspěšnějších knih Reinholda Messnera.

Chcete si přečíst knihu?Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Reinhold Messner. Číst Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY