Fakta o převtělování

Fakta o převtělování - Franz Bludorf, | Jesuslecitona.org

...atrix, Předurčené události, Fakta o převtělování atp ... Fakta o převtělování | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Tentokrát nabízejí čtenářům návody k intuitivnímu řešení klíčových životních problémů. Fakta o převtělování Grazyna Fosarová, Na sklade. Strhující text o reinkarnaci a o stopách minuly´ch existencí v současném životě prokazuje, že konkrétní lidé, jimž byly transplantovány orgány zesnuly´ch,vykazují některé vlastnosti, které byly... Fakta o převtělování Grazyna Fosar, Franz Bludorf | ... Fakta o převtělování - Franz Bludorf, Grazyna Fosarová ... ... ... Fakta o převtělování Grazyna Fosar, Franz Bludorf | Dialog (2010) Strhující text o reinkarnaci a o stopách minuly?ch existencí v současném životěprokazuje, že konkrétní lidé, jimž byly transplantovány orgány zesnuly?ch,vykazují některé vlastnosti, které byly typické pro jejich „dárce". Chcete dostávať novinky do Vašej emailovej schránky? E-mail *. © Copyright Anti Q art.sk 2012 Q art.sk 2012 Svět nad propastí Autorská dvojice je známá českým čtenářům z předchozích publikací: Intuitivní logika, Chyby v matrix, Předurčené události a Fakta o převtělování. Tentokrát varují před možným ohrožením existence lidstva. Předkládaná fakta bohužel vycházejí z důkladných vědeckých expertíz. REINKARNACE - převtělování, mýty a fakta 09. 02. 2017 - 09. 02. 2017 - Frýdek-Místek. Kdo se reinkarnuje? Dle jakých zákonů se reinkarnace řídí? Co je to karma? I když jsou fakta o převtělování duše všeobecně přijímána, je jen velmi… Fakta o převtělování. Věděli příliš mnoho, museli zemřít. Věděli příliš mnoho, museli zemřít. Zfalšovaná archeologie. Návrat bohů 2012. Otevřený deník českého námořníka. Tajné cesty do vesmírů ... Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. 233 Kč Fakta o převtělování - Fosarová Grazyna, Bludorf Franz . Rok vydání: 2010 Počet stran: 208 Formát: Pevná Strhující text o reinkarnaci a o stopách minulých existencí v životech současných lidí prokazuje, že jedinci, jímž byly transplantovány orgány zesnulých, vykazují některé vlastnosti typické pro jejich dárce. HladoHlas - Internetový knižný obchod a knižné vydavateľstvo Pavla Hiraxa Baričáka. Doplnky zdravia, krásy, výrobky z dreva zdravý životný štýl. Fakta o převtělování autor: Bludorf Franz, Fosarová Grazyna doporučená cena: 259 Kč naše cena:218Kč Novostrašecký měsíčník v elektronické podobě za měsíc říjen 2011. KULTURA. Městská knihovna. Týden knihoven V prvním říjnovém týdnu (3.-9. 10.) si opět připomínáme ......

INFORMACE

AUTOR
Franz Bludorf,
DIMENZE
12,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Fakta o převtělování.pdf

POPIS

Strhující text o reinkarnaci a o stopách minulých existencí v současném životě prokazuje, že konkrétní lidé, jimž byly transplantovány orgány zesnulých, vykazují některé vlastnosti, které byly typické pro jejich "dárce". Někdy se příjemcům zdávaly sny, které vyjevovaly okolnosti tragické smrti dárců orgánů. Jeden sen například obsahoval dosud neznámou okolnost násilné smrti dárkyně, takže pachatel vraždy byl podle indicií ze snu dopaden a nakonec se k činu přiznal. Zdokumentován je podivuhodný osud britské egyptoložky Dorothy Eadové. Ve čtyřech letech navštívila se svými rodiči oddělení s egyptskými mumiemi a sarkofágy v Britském muzeu. Od té doby tvrdila, že kdysi ve starověkém Egyptě žila a na všechno si dobře vzpomíná! O dvacet let později se z děvčátka stala egyptoložka proslavená svým intuitivním zřením. Jednou ve stavu vytržení zapsala 70 stran hieroglyfů. Pozoruhodně věcné a přesně zachycené chanellingové údaje vedly později k důležitým archeologickym objevům v blízkosti paláce faraona Setiho I. v Abydosu. Dorothy Eadyová si byla naprosto jista, že žila v době panování 19. dynastie. Její schopnost čerpat absolutně přesné informace pískem zaváté egyptské minulosti je Rupertem Shaldrakem vysvětlována jako průnik do tzv. morfologického pole. V tomto informačním médiu jsou archivované transformované energie minulých událostí od vzniku světa. V důsledku takzvané rezonance je někteří lidé mimoděk přijmou, do nejmenších detailů reprodukují a následně si pak vše vysvětlují jako zkušenosti z minulých životů. Autoři, mimořádně vzdělaní psychoterapeuti a dešifranti dřívějších životů, vysvětlí čtenářům mj. i tvůrčí principy kabaly. Ti si pak mohou podle přesného návodu vyzkoušet sílu slova, hlasitých či tichých přání, čímž mohou ovlivnit předivo matrixu (naprogramování světa). Tím usměrní nejen události vlastního života, ale někdy i jejich časovou souslednost. Podle přiložených příkladů a návodů si čtenář může "spočítat" svůj osud, objasnit příčiny nepřízně a zbavit se jí. Odhalí původ konfliktů, které se vnucují do jeho osudu z jiných životů. Sugestivitu knihy podtrhuje rozšifrování fatálních zvratů mnoha známých osobností, např. prince Charlese a lady Diany, Hillary a Billa Clintonových, G.W. Bushe, Marilyn Monroe atp.

Chcete si přečíst knihu?Fakta o převtělování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franz Bludorf,. Číst Fakta o převtělování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY