Modeling: Cesta za snem

Modeling: Cesta za snem - Karolína Bosáková | Jesuslecitona.org

...rm this request. You may have already requested this item ... Kontakty - Cesta za snem ... . Please select Ok if you would like to proceed with this request anyway. Linked Data. More info about Linked Data. Primary Entity\/h3> Sportovní drama, Cesta za snem online zdarma u nás na filmyon. Tenhle film máme s CZ dabingem. Manchester roku 1984. Jedenáctiletý Georgie je mimořádně nadaný fotbalista, který však díky menší trestní činnosti často končí v problémech. Cesta za mím snem. Viva Kyrie. Follow. 4 years ago | 0 ... Kniha Modeling - Cesta za snem - Karolína Bosáková | Dobré ... ... . Cesta za mím snem. Viva Kyrie. Follow. 4 years ago | 0 view. Cesta za mím snem. Report. Browse more videos. Playing next. 10:52. Cesta za Titulem 8 Česká Republika - Švédsko 3:2sn MS v hokeji 2010 Německo. Confirmwoman. 10:35. Cesta za Titulem 5 Česká Republika - Lotyšsko 3:1 MS v hokeji 2010 Německo....

INFORMACE

AUTOR
Karolína Bosáková
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Modeling: Cesta za snem.pdf

POPIS

První publikace, která zcela otevírá doposud skryté karty této branže, autorka v ní nechává nahlédnout do dráždivého přitažlivého světa módy, módních přehlídek, pózování, fotografování. Obsahuje návod, jak rozpoznat seriózní modelingové agentury, co by měla obsahovat smlouva s modelingovou agenturou, jak se pohybovat v metropolích světa módy, jak mají vypadat "snap shoty", co si obléci na casting, základy správné chůze, téma bulimie, anorexie a drog a v neposlední řadě také mapuje modelingové trhy podle jejich specifk. Téma je pojato pohledem profesionální modelky, která vše prožila na vlastní kůži. Praktické rady jsou doplněny konkrétními příběhy aktivních modelek. "Modelingová důchodkyně" jasně a s humorem a nadhledem přiblíží toto atraktivní prostředí, ale také jeho povrchní stránku s falešnými lákadly.

Chcete si přečíst knihu?Modeling: Cesta za snem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolína Bosáková. Číst Modeling: Cesta za snem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY