Stará spojení / Staryje svjazi

Stará spojení / Staryje svjazi - Arkadij Strugackij, | Jesuslecitona.org

...rem je Boris Strugackij, Arkadij Strugackij ... Stará spojení / Staryje svjazy (Boris Strugackij, Arkadij ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Recenze knihy Strugackij, Arkadij - Strugackij, Boris - Stará spojení / Staryje svjazy. Literární server poskytující recenze knih a informační servis v podobě zpráv a zajímavostí ze světa literatury, upozornění na nově vydávané knihy, autogramiády, křesty a další akce. Stará spojení Staryje svjazi Arkadij St ... Stará spojení / Staryje svjazy --- LEGIE - databáze knih ... ... . Stará spojení Staryje svjazi Arkadij Strugackij, Boris Strugackij. Běžná cena: 138 Kč ... Kniha: Stará spojení / Staryje svjazi Autor: Arkadij Strugackij ; Boris Strugackij Pět krátkých textů, které bratři původně neuznali za hodné vydání, obsahuje samostatnou prvotinu staršího Arkadije, dvě rané povídky Borisovy, první dokončenou povídku společnou a ... Stará spojení / Staryje svjazi. Arkadij Strugackij; Boris Strugackij; rok vydání - 2010. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 138 K č. Světově uznávaní ruští spisovatelé v žánru sci-fi - bratři Arkadij a Boris Strugačtí - byli vždy vnímáni jako nedělitelná autorská srostlice. ... Stará spojení / Staryje svjazy kniha od: Arkadij Strugackij, Boris Strugackij. 80 % 8 hodnocení ... Informace / Anotace ke knize: Stará spojení / Staryje svjazy. Světově uznávaní ruští spisovatelé v žánru sci-fi - bratři Arkadij a Boris Strugačtí - byli vždy vnímáni jako nedělitelná autorská srostlice. Že tomu tak nebylo vždy a od samého počátku, ukazuje tato malá knížečka. Všechny informace o produktu Kniha Stará spojení Staryje svazy - Strugatsky Arkadij, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Stará spojení Staryje svazy - ...

INFORMACE

AUTOR
Arkadij Strugackij,
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Stará spojení / Staryje svjazi.pdf

POPIS

Světově uznávaní ruští spisovatelé v žánru sci-fi - bratři Arkadij a Boris Strugačtí - byli vždy vnímáni jako nedělitelná autorská srostlice. Že tomu tak nebylo vždy a od samého počátku, ukazuje tato malá knížečka. Najdete v ní pět malých próz, jež jsou tematicky svázány motivem "jiné paměti". Mohli bychom je označit za Arkadijovy a Borisovy juvenilie, a také první pokusy o společnou tvorbu - s komentáři Borise Strugackého k tomu, jak se rodil mechanismus této mnohaleté tvůrčí spolupráce. Česko-ruské bilingvní vydání.

Chcete si přečíst knihu?Stará spojení / Staryje svjazi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arkadij Strugackij,. Číst Stará spojení / Staryje svjazi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY