Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat

Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat - Alexander Schönburg | Jesuslecitona.org

... králích, ale neodvážili jste se zeptat ... Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat ... . Celkové hodnocení ... Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat Autor: Schönburg, Alexander Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024226521 ISBN: 978-80-242-2652-1 Originál: Alles, was sie schon immer über Könige wissen wollten, aber nie zu fragen wagten Překlad: Vodvárko, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Autor se vydal po stopě tohoto tajemství. Zaobírá se přitom rozličnými aspekty ... Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se ... ... . Zaobírá se přitom rozličnými aspekty instituce království, počínaje mýtickými postavami, jakými byli například král Artuš nebo David, a konče soudobou, médii pronásledovanou vysokou aristokracií. ... co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat ... Vše, co chcete ... Kupte nebo prodejte knihu Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat v online antikvariátu TrhKnih.cz Hledáte Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat od Schönburg Alexander von? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Objednávejte knihu Vše co chcete vědět o králích ale neodvážili jste se zeptat v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat. SCHÖNBURG Alexander von. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2010 (1.) - váz., 224 str. ... 978-80-242-2652-1. Hodnocení: 0 hodnocení Vše, co chcet...

INFORMACE

AUTOR
Alexander Schönburg
DIMENZE
12,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat.pdf

POPIS

Jak je možné, že po třech staletích osvícenství a snahách o rozluštění všech hádanek našeho světa si právě instituce království zachovala zvláštní půvab, z něhož se nedokážou beze zbytku vymanit ani zapřisáhlí republikáni? Autor se vydal po stopě tohoto tajemství. Zaobírá se přitom rozličnými aspekty instituce království, počínaje mýtickými postavami, jakými byli například král Artuš nebo David, a konče soudobou, médii pronásledovanou vysokou aristokracií. Kromě toho zodpovídá řadu konkrétních otázek: Jak se vlastně člověk stane králem? Proč nosí králové korunu? A proč je lepší, když nejsou příliš inteligentní?Alexander von Schönburg se ve světě korunovaných hlav skvěle vyzná. Patří k vysoké šlechtě, jeho manželkou je praneteř Alžběty II. a na jejich svatbě tančila španělská královna Sophia. Může proto vyprávět z vlastní zkušenosti – o svém pobytu na dvoře brunejského sultána, podivném večeru s jordánskou princeznou Raniou, o návštěvě u nepálského krále bezprostředně před jeho abdikací. Výsledkem je zábavná a zároveň inteligentní freska instituce království, v níž nalézáme nejen mýtické postavy, ale i soudobou, médii pronásledovanou vysokou aristokracii.

Chcete si přečíst knihu?Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexander Schönburg. Číst Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY