Dvanáct: Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky

Dvanáct: Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky - Lauren Myracleová | Jesuslecitona.org

... zaneprázdnění rodiče. Lars se chystá strávit letní prázdniny ... Čtrnáct - Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky ... ... Dvanáct : druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky / Série: Viki , část 2 Autor Myracle , Lauren , 1969 - Počet stran: 291, Cena: 208 Kč, Rok vydání: 2011, Nakladatelství: JOTA, Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Neobyčejný deník obyčejné holky Život je hned veselejší, když máte kamarádku, jako je Viki Perryová! Viki Perryová má deset. A deset, to už NĚCO znamená! Znamená to dvojciferné číslo nar ... Viki: Dvanáct - bazar | Databáze knih ... . A deset, to už NĚCO znamená! Znamená to dvojciferné číslo narozenin, více odpovědnosti a skoro už i postup na druhý stupeň základní školy. Deset ... Dvanáct - Lauren Myracleová - e-kniha . eBook: Dvanáct Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Ještě větší vzrůšo než mít jedenáct je mít DVANÁCT! Viki, veselá, milá a vtipná hrdinka úspěšné knihy JEDENÁCT (Jota 2009), je zase o rok starší a dospělejší. Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Viki Perryová má konečně úžasných třináct! A v tomto zásadním roce svého života zažije opravdu pozoruhodné věci — mimo jiné okusí první pořádný polibek, nechá si růst vlasy kvůli dobročinnosti, uvědomí si, jak je důležité mít kamarádky na život a na smrt, a v okamžiku, kdy si její kluk až podezřele ... Dvanáct 12 - Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky, Myracleová Jedenáct 11 - Neobyčejný deník obyčejné holky , Myracleová Irena chybí! , Dánielová...

INFORMACE

AUTOR
Lauren Myracleová
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvanáct: Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky.pdf

POPIS

Ještě větší vzrůšo než mít jedenáct, je mít DVANÁCT! Viki, veselá, milá a vtipná hrdinka populární knihy JEDENÁCT (Jota 2009), je zase o rok starší a dospělejší. Ovšem její někdy spíše úsměvné, jindy vážnější trable a nedorozumění s rodiči, sourozenci, ale hlavně kamarádkami současnými i bývalými a těmi, s nimiž se nikdy přátelit nehodlá, jí život rozhodně neulehčují. Viki zjišťuje, jak hořce chutná zrada ze strany blízkého člověka, ale zakouší i stud nad svým chováním, když i ona dokáže ublížit. A navíc si musí zvyknout na spoustu novinek, jako jsou například lesky na rty, noví spolužáci, letní tábory, ženské prádlo a hlavně KLUCI!

Chcete si přečíst knihu?Dvanáct: Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Myracleová. Číst Dvanáct: Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY