Kooperativní učení, kooperativní škola

Kooperativní učení, kooperativní škola - Hana Kasíková | Jesuslecitona.org

...malizaci učení každého z nich. Na cestě od skupinového učení ke kooperativnímu Mnoho učitelů využívá ve výuce skupinové učení - rozdělí třídu na malé skupiny, přidělí jim úkoly nejrůznějšího druhu atp ... Kooperativní učení, kooperativní škola - Hana Kasíková od ... ... . Pojmy jako kooperace, kooperativní učení či kooperativní hry na nás dýchají modernizací školství a vzdělávání. Přitom však již v historii zaznamenáváme metodu kooperativního učení jako důležitou součást vzdělávání dětí. ... H. Kooperativní učení, kooperativní škola. Praha : Portál, 1997. ISBN 80-7178-167-3 ... Soudobý velký zájem o kooperativní formy práce ve škole znamená vlastně snahu o využití podmínek, za nichž se děti nej ... Kooperativní učení v prostředí mateřské školy ... . ... H. Kooperativní učení, kooperativní škola. Praha : Portál, 1997. ISBN 80-7178-167-3 ... Soudobý velký zájem o kooperativní formy práce ve škole znamená vlastně snahu o využití podmínek, za nichž se děti nejlépe učí v přirozených situacích. Pokud je dětem umožněno pracovat kooperativně, projeví se to ve vyšší úrovni učení, myšlení i řeči, ve vyšší míře samostatnosti a nezávislosti na vzorech, ve vyšším sebevědomí i sebedůvěře. Všetky informácie o produkte Kniha Kooperativní učení, kooperativní škola - Hana Kasíková, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Kooperativní učení, kooperativní škola - Hana Kasíková. Soudobý velký zájem o kooperativní formy práce ve škole znamená vlastně snahu o využití podmínek, za nichž se děti nejlépe učí v přirozených situacích. Pokud je dětem ...

INFORMACE

AUTOR
Hana Kasíková
DIMENZE
3,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Kooperativní učení, kooperativní škola.pdf

POPIS

Soudobý velký zájem o kooperativní formy práce ve škole znamená vlastně snahu o využití podmínek, za nichž se děti nejlépe učí v přirozených situacích. Pokud je dětem umožněno pracovat kooperativně, projeví se to ve vyšší úrovni učení, myšlení i řeči, ve vyšší míře samostatnosti a nezávislosti na vzorech, ve vyšším sebevědomí i sebedůvěře. Další podstatným efektem kooperativního učení je posilování dobrého vztahu mezi učitelem a žáky. Všem učitelům a studentům pedagogiky nabízí H. Kasíková konkrétní náměty pro činnosti, hry a cvičení vedoucí k větší spoluprácí ve třídě. Jsou řazeny od jednodušších, převážně pohybových aktivit ke složitějším, komplexnějším formám kooperativního učení a zahrnují také prostředky pro hodnocení. Úvodní část knihy shrnuje teoretická východiska i praktické zkušenosti se způsoby i úskalími zavádění tohoto způsobu učení do škol. Jako doplněk jsou uvedeny i záznamy vyučovacích hodin, v nichž je skupinová práce těžištěm výuky. Doc. PhDr. Hana Kasíková, CSc., je odbornou asistentkou Katedry pedagogiky Filozofické fakulty UK v Praze, zabývá se didaktikou, hrou ve vyučování a kooperativními formami učení. Aktivně se podílí na různých iniciativách zaměřených na reformu české školy.

Chcete si přečíst knihu?Kooperativní učení, kooperativní škola ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kasíková. Číst Kooperativní učení, kooperativní škola Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY