Dobrého člověka těžko najdeš

Dobrého člověka těžko najdeš - Flannery O’Connorová | Jesuslecitona.org

...ěka těžko najdeš, autor: Flannery O´Connorová, rok vydání: 2010 Antikvariát s více než 30 559 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Publikace: Dobrého člověka těžko najdeš - Flannery O´Connorová ... Dobrého člověka těžko najdeš (Flannery O´Connorová ... ... . Flannery O'Connorová se ve své první povídkové sbírce představila jako výrazný jižanský hlas a výstižně pojmenovala typická místní témata: uzavřenost vesnické komunity, silnou, až fanatickou náboženskou víru a z ní vyplývající paradoxy ... Sbírka obsahuje její nejznámější povídku "Dobrého člověka těžko najdeš", v níž sériový vrah narazí na středostavovskou rodinu na cestách. Sbírka vychází česky poprvé v úplné, originální podobě. knih ... Flannery O'Connorová - Wikipedie ... ... Sbírka obsahuje její nejznámější povídku "Dobrého člověka těžko najdeš", v níž sériový vrah narazí na středostavovskou rodinu na cestách. Sbírka vychází česky poprvé v úplné, originální podobě. kniha Zabedněnost plodí zlo Flannery O'Connorová: Dobrého člověka těžko najdeš, přeložili Marcel Arbeit a Tomáš Vrba s použitím starších překladů (F. V. Salaquarda, F. Vrba), Argo, 2010, 240 stran. Nemá valný smysl pokoušet se recenzovat knihy, které za desetiletí, po která jsou čteny, už patří k literárnímu kánonu. O čem je kniha Dobrého člověka těžko najdeš? Flannery O'Connorová se ve své první povídkové sbírce představila jako výrazný jižanský hlas a výstižně pojmenovala typická místní témata: uzavřenost vesnické komunity, silnou, až fanatickou náboženskou víru a z ní vyplývající paradoxy, kazatelství, xenofobii. Flannery O'Connorová se ve své první povídkové sbírce představila jako výrazný jižanský hlas a výstižně pojmenovala typická místní témata: uzavřenost vesnické komunity, silnou, až fanatickou náboženskou víru a z ní vyplývající paradoxy, kazatelství, xenofobii. Sbírka obsahuje její nejznámější povídku "Dobrého člověka těžko najdeš", v níž sériový ... Dobrého člověka těžko najdeš 1988; Moudrá krev 2011; Všechno, co se povznáší, se musí setkat 2013; A násilní ho uchvacujú 2015; Podobné knihy. Lapkové 2016; Kniha Dobrého člověka těžko najdeš je v Kniha: Dobrého člověka těžko najdeš Autor: Flannery O´Connorová Autorka se snaží své vidění čtenáři zprostředkovat, působí na něj šokem, protože si je vědoma lidské necitlivos...

INFORMACE

AUTOR
Flannery O’Connorová
DIMENZE
9,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrého člověka těžko najdeš.pdf

POPIS

Flannery O'Connorová se ve své první povídkové sbírce představila jako výrazný jižanský hlas a výstižně pojmenovala typická místní témata: uzavřenost vesnické komunity, silnou, až fanatickou náboženskou víru a z ní vyplývající paradoxy, kazatelství, xenofobii. Sbírka obsahuje její nejznámější povídku "Dobrého člověka těžko najdeš", v níž sériový vrah narazí na středostavovskou rodinu na cestách. Sbírka vychází česky poprvé v úplné, originální podobě.

Chcete si přečíst knihu?Dobrého člověka těžko najdeš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Flannery O’Connorová. Číst Dobrého člověka těžko najdeš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY