Elizabeth z Havraního útesu

Elizabeth z Havraního útesu - Barbara Taylor Bradfordová | Jesuslecitona.org

... sdělili muži dne 29. srpna 2012 pode-zření z trestného činu krádeže, za který je možno v tomto přípa-dě uložit trest odnětí svobody až ... Kniha: Elizabeth z Havraního útesu | Knihy.ABZ.cz ... ... Elizabeth z Havraního útesu • Romány a novely • Barbara Taylor Bradfordová • IKAR • 2010/04 Závěrečný díl rodinné ságy, rozklenuté přes celé 20. století, od jedné z nejúspěšnějších autorek tohoto žánru. Hřbitovní královna Amelia Grayová porušila všechna pravidla, která ji měla chránit před duchy, jež vidí. Otevřela dveře do neznáma a Zlo, které za nimi číhá, ji chce zpátky k sobě... A nyní po ní ještě duch zavražděného policisty žádá, a ... Elizabeth z Havraního útesu - Antikvariát Poděbrady ... . Otevřela dveře do neznáma a Zlo, které za nimi číhá, ji chce zpátky k sobě... A nyní po ní ještě duch zavražděného policisty žádá, aby mu pomohla najít jeho vraha. Stopy ji zavedou do rodného Charlestonu, napohled líbezného města na americkém Jihu, v ... Elizabeth z Havraního útesu Barbara Taylor Bradford • Ikar CZ, 2010 . Vyprodané . Závěrečný díl rodinné ságy, rozklenuté přes celé 20. století, od jedné z nejúspěšnějších autorek tohoto žánru. ... Elizabeth z Havraního útesu Barbara T. Bradfordová ... Barvy lásky - Ztracená Kathryn Taylor: 85 Kč. Položky 325-336 z 1585 << 289-300 301-312 313-324 325-336 >> Kotevní 11, Praha 5 - Smíchov, tel.: 773 868 005 designed by Ondi.net ......

INFORMACE

AUTOR
Barbara Taylor Bradfordová
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Elizabeth z Havraního útesu.pdf

POPIS

Závěrečný díl rodinné ságy, rozklenuté přes celé 20. století, od jedné z nejúspěšnějších autorek tohoto žánru. Elizabeth je dvacet pět let a právě zdědila rodinnou firmu Ravenel, kterou založil už její pradědeček. Ravenel je v úpadku a nezkušená Elizabeth musí bojovat proti nepřátelům firmy i své rodiny. Román je inspirován historickou osobností anglické královny Alžběty I., která také coby mladá panovnice stála proti všem.

Chcete si přečíst knihu?Elizabeth z Havraního útesu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Taylor Bradfordová. Číst Elizabeth z Havraního útesu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY